Спрятать Показать
Текущее время: 28 мар 2024, 17:24

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 22 май 2019, 12:19 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 29 сен 2016, 22:26
Сообщений: 72
Откуда: Львів
Мото: Geon Grandtour 400
Возраст: 25
Имя: Іван
Привіт.

Бачив тут робили собі захисти двигуна з металу, хотів би й собі такий, але треба до 30 травня, тому може хтось зробив собі металевий і може продати пластиковий? Краще вже пластик ніж нічого :) Або якщо хтось знає майстра у Львові, хто може зробити металевий у стислі терміни?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 22 май 2019, 12:45 
Не в сети
Участник GEON клуба

Зарегистрирован: 12 мар 2017, 21:45
Сообщений: 237
Откуда: Шостка
Мото: Geon Grantour 400 EFI
Возраст: 25
Тел.: +380984350383
Имя: Олег
prinf писал(а):
Привіт.

Бачив тут робили собі захисти двигуна з металу, хотів би й собі такий, але треба до 30 травня, тому може хтось зробив собі металевий і може продати пластиковий? Краще вже пластик ніж нічого :) Або якщо хтось знає майстра у Львові, хто може зробити металевий у стислі терміни?


Я делал из метала, фото в моей теме есть. Пластиковая розсыпалась сразу + еще и мотоцикл пришел уже с побитой защитой. Я бы мог сделать еще одну такую да и заготовка есть, но в такие краткие строки не смогу, тебе если для путешествия то с пластиковой ехать не советую.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 22 май 2019, 13:20 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 29 сен 2016, 22:26
Сообщений: 72
Откуда: Львів
Мото: Geon Grandtour 400
Возраст: 25
Имя: Іван
OOOLEZHA писал(а):
prinf писал(а):
Привіт.

Бачив тут робили собі захисти двигуна з металу, хотів би й собі такий, але треба до 30 травня, тому може хтось зробив собі металевий і може продати пластиковий? Краще вже пластик ніж нічого :) Або якщо хтось знає майстра у Львові, хто може зробити металевий у стислі терміни?


Я делал из метала, фото в моей теме есть. Пластиковая розсыпалась сразу + еще и мотоцикл пришел уже с побитой защитой. Я бы мог сделать еще одну такую да и заготовка есть, но в такие краткие строки не смогу, тебе если для путешествия то с пластиковой ехать не советую.


Все правильно, але в мене пластик довго протримався, їздив і по горах. Напевно якимось кілком його пробило при спуску з гори. Так й за рахунок того, що він трохи амортизує, то повинен каміння трохи відбивати. Ну або принаймні захистити від одного "гарного" попадання :) Пробував замовити в GeonParts, але після оплати виявилось, що в них захисту немає.

Дуже сподобався захист, фотку якого постив тут avard. Зробив би хтось і мені такий))


Вложения:
__IMG_20170910_113855.jpg
__IMG_20170910_113855.jpg [ 197.03 KiB | Просмотров: 3731 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 3 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 43


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB