Спрятать Показать
Текущее время: 29 мар 2024, 17:09

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 54 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 12 окт 2019, 17:43 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 ноя 2018, 17:12
Сообщений: 12
Откуда: Киев
Мото: BAJAJ Dominar 400
Возраст: 47
Имя: Сергей
Олесь, здравствуйте!Какой у него расход в трассовом режиме 110-130км/ч, и по городу?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 16 окт 2019, 11:17 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Вітаю товариство!
Якось негарно я замовк, вибачайте.
Розхід - по місту не скажу, бо спеціально таких замірів не проводив, але в середньому від 4,2 до 4,5л на 100км. Але швидкість тримаю біля 110км за винятком короткотривалих прискорень. Ця швидкість моя і мені так комфортно. 145км їхав, якщо плавно набирати швидкість то буде певне і більше.
Повернусь до помпи: наїхав біля 700км - не капає, тішусь. Рівень рідини в радіатор долив по шийку. На шроті підібрав кришку радіатора від якоїсь японської малолітражки із тиском відкриття клапана 0,9 бар...? Чи це добре і чи не шкодить? побачимо, якби щось то відпишу. Як перевіряв роботу кришки (можливо ви знаєте, але опишу). Трубку з горловини радіатора відєднав біля розширювального бачка, медичний шприц 20мл, трубку в нього. Двигун запустив і грів до появи другої поділки, рідина поступила в шприц (небагато, в бачку цього не помітно, тому використав шприц). Вимкнув двигун і при охолоджені рідина всмокталась зі шприца назад в радіатор. Так, чи було спрацювання на 0,9 чи більше не знаю, але спокійний, що працює.
Ну а решта наразі тішить, як погода так і Беник так і подорожі горами в цю чудесну пору року.
попробую скинути знимки з поїздок. Всім успіхів!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 27 ноя 2019, 12:19 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 11 окт 2018, 14:12
Сообщений: 71
Откуда: Ukraine
Мото: Benelli302R->HondaNC700X
Возраст: 25
Имя: Игорь
Будут "итоги" сезона и планы на следующий по мотоциклу? Рассказывайте)


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 30 июн 2020, 10:45 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Вітаю прихильників Беників!
Мот бігає, тішить, ніби нічого не капає, але гризло мене - твердий до непристойності передок...
Дійшов час і до нього. Всі нюанси розбірки описувати не буду, але - в передні аморти влазить 600мл оливи. Собі влив Мотюль 10. Зроблені аморти гідно, всі шрубки, болтики на синьому фіксаторі різьби. Про оливу, що злив - колір темно жовтий, без специфічного запаху амортизаторної оливи, більше до моторної, в міру бруду-осаду, були пухирці повітря хоч і не багато. Все.
Після заміни :Yahoo!: не та їзда, насолода!
Всім гараздів!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 54 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB