Спрятать Показать
Текущее время: 29 мар 2024, 01:12

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 54 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 12 янв 2019, 23:03 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Вітаю, шановне товариство!
З новим роком з різдвяними святами! Всім Вам жичу здоровя тай радості від всього, що оточує.
Зима, холод, день довшає та ще не той, тому писатиму, якщо не зітрете :D , плавно.
Імя моє Лесь і років 5-7 тому дописував тут свої враження я від класного, але так і не доробленого мота - Турера. Сприймались ті дописи по різному учасниками цього форуму в залежності від статусу, але то історія. В результаті, з Турером я попрощався і в душі сказав собі " китаю ні!!!"... Слабак, але то тільки собі було сказано і зробив з писка халяву,але про те знав тільки я. Трішки забіг на перед, пальці за летом думки не встигають.
Після Турера був V-Strom 1000, описувати його не буду це найкраще, що було у мене повязане з мотами, тривала ця любов біля 5ти років, але старіє не тільки техніка... Розум приходить з роками, інколи роки приходять самі... Це був мій випадок. Реакція трішки вже не та а потужність мота і бажання погерцювати почали не співпадати, а бажання ще звиджувати світ залишилось... Попрощались ми зі СТРОМОМ і пересів на Каву KLE-500. Гідний мот, але після сезону катання прийшло розуміння, ну важко мені ті ноги так високо закидати :lol: , правда колєги, яким вполовину менше віку збиткувались:" :lol: дядь Лесь - максіскутер". І почав приглядатись, а що б ще мене могло потішити...
Зима, холод, свята куди спішити, ремарка: поряд з перечисленими мотами в гаражі постійно було щось менше, яке давало можливість потішитися в любу хвилину і якщо Стром показав мені Гальштад, Гросглокнер, Стельвіо, Балкани і Баварію ну ще багато доріг і країн то Ліфан Тореро провіз мене через Транссільванію з Трансфагарашем та Трансальпіною (на західному мотоциклетному дописував про цю поїздку де героєм був колєга Толик на мопеді 110см. куб. з тієїж піднебесної), а потім я ще подорослішав і придбав Ямашку-ЮБР, це окрема сторінка життя і радості. Перелік куди він мене заносив за останні три роки я не лічитиму, тільки за 12тис. які на спідометрі... він ще не ламався!!!! Зовсім!!! Це любов. Надіюсь, що взаємна між нами. Я майже прийшов до початку теми TRK, але спочатку була кава.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 13 янв 2019, 00:49 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 дек 2014, 17:44
Сообщений: 853
Откуда: Pershotravensk
Мото: Хонда сбф 600
Возраст: 57
Тел.: 0952483406
Имя: Sergey
Гарний початок , вітаю .


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 13 янв 2019, 18:45 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Бідні ті письменники з поетами :D .
Для чого такий був довгий вступ, та лиш для того, що б розуміли мене коли розповідаю про якийсь ганч то маю на те певне право і можу порівняти з мотами інших марок і типів. А сьогодні подумав, " я ж Беника не буду ганити, міг писати короотше" :(
Віддав я KLX в добрі, надійні руки і тут виставка в Києві - Геон показує. Син у Києві, а з мотами дружить, Трансальп і Девіль його ну і мої маленькі моти на двох. Попросив, подивись на ТРК, посиди і скажи свою думку. Посидіти здається не дали :( , а все решта виглядало не зле. Ну а далі все просто, коли знаєш, що хочеш. Магазин МотоСтарт і пан Роман- директор, до двох чи трьох тижнів дзвонить і каже "забирай". Забрав, але тепер опис по відчуттях і напевне для більш реальної( моєї) оцінки 5ти бальна шкала.
Вигляд - красотун, 5+ ще на знимці я вподобав його і вживу він не розчарував. В магазині після підготовки передпродажної і прикручування дротів, перший запуск двигуна. Своєрідний звук вихлопу, один великий банячок, робота мотору рівна, шумів які б насторожували чи дратували нема - 5.
Сидіння- добре, широке, матеріал гідний. Те що розєднане і при потребі зняти водійське сидження мусиш шукати ключі і крутити шруби... хотілось би простіше, але є 4-4,5.
Посадка за керівницею і зручність розміщення переключателів, важелів - ЗРУЧНО. Ріст мій 180 +- 2см, гадаю, що зтоптався, вага - корець :( тобто 100кг. Не буду описувати кожне зокрема, пройти до 300км не складає якихось фізичних чи фізіологічних незручностей - 5.
Опора Беника - бракує на мій погляд центральної опори. Мот тягаровий, нахил доволі відчутний при стоянці, поза асфальтом очі бігають за камінчиком чи патичком, пятка поширена буде, але надіюсь що Алі в найближчий час викине центральну, наразі мені не попадала .-4 лапка бокова.
Рушив - щеплення без нарікань, плавне включення передач без звуків, скреготів - добре 4, 4+.
Передачі короткі, хотілось би трішки довших, ну і забіжу вперед що б не повертатись, це турист, не купуйтесь на вигляд адвенчера і подібність до братів старших - турист. Спроба виїхати на полонину Боржаву (водоспад Шипіт) тільки завдяки підтримці мотобратства, низів нема. Сама оптимальна їзда при швидкості до 125км, (оптимальна!), розкручується, досить жвавий, добре себе почуває в потоці із старшими братами-літрами, але ця кубатура вибиралась свідомо... спішу поволі.
Вітрозахист - вище можливих похвал. Шиба закриває практично все окрім плечеві суглоби, ноги (коліна) ховаються в нішах баку, китиці захищені хоч і мякеньким пластиком лопухів, але ефективним. Все це відтермінувало постановку підігріву рук, мот заїхав у гараж з першим снігом. 5!
Муза збрикала на сьогодні.
Всіх з нашим новим роком! Гараздів!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 14 янв 2019, 00:22 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 11 окт 2018, 14:12
Сообщений: 71
Откуда: Ukraine
Мото: Benelli302R->HondaNC700X
Возраст: 25
Имя: Игорь
Олесь
И вас с наступившим. Если не секрет каков пробег на данный момент? По цене вышел 6250 или сделали какуюто скидочку?

Ну и запчасти, на геонпартсе раздела трк502 нету. Я так понимаю зч там подходят от тнт300? По виду вроде как 502 двигатель сделан из 300ки...

А вообще пишите еще, может какие подробности будут, ооочень интересно почитать и посмотреть фото.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 14 янв 2019, 11:13 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2016, 19:49
Сообщений: 2056
Откуда: Запоріжжя
Мото: Honda NC700XA
Возраст: 58
Тел.: +38-067-61-91-611
Имя: Ігор
Олесь, позравляю с приобретением! :beer: Пусть только радует!
Пишите еще, очень интересно читать. :good: :wink:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 14 янв 2019, 13:50 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Колєги, дякую за побажання.
Я цю оповідку допишу, просто хотілось відтворити в хронології, але буде, як буде. І ще тішусь, що даєте питання, щось та й забуду, а так легше.
Гальма - гідні. З самого початку залишив кнопочку на включеному АБСі і не можу сазати, як треба тиснути, щоб піти в юз, мені вистарчає і задовільняє, але в порівнянні зі стромом, не дотягує, тому 4.
Ланц - у попередніх мотах, Китайських, ланц міняв зразу не надіючись на чудо, тут бімба! правда він 525й і за сезон регулював раз, або два. Насторожує рекомендація провис 1,5-2см??? Не знаю чи це описка чи так має бути, але трішки поїздив по книжці, а пізніше попустив так як треба- подивимось - ланц і зручність регулювання 5-.
Світла - задоволений, стараюсь по ночах не соватись, але світять добре чогось додаткового не потрібно і виставлені заводом добре, не регулював - 5.
Гума - дорожня, в повороти заходив на початках з острахом, тепер острах залишився при дощі і напевне тільки тому, що маю любов і довіру до третьої Анакі, 3-4 сезони катав тільки на ній. На спідометрі зараз 5.5тис. км є смужка до 2-2.5см вирівнювання чи стирання по центру? Не знаю як це розцінювати ... турист :shock:
Забув за світелка поворотників і гальма - відмінні не дивлячись на дрібний розмір.
Сигнал - чути, не належить до чогось важного, забув по правді як звучить, але звучить
Ну і змушений перерватись бо далі треба буде писати трішки більше і про амортизатори.
Про вартість - невеличка знижка присутня, запасних частин ще не шукав не було потреби, але наберіть в Алі Benelli гадаю що того достатньо на перших порах ну і питайте.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 15 янв 2019, 12:45 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
З магазину.


Вложения:
З магазину.jpg
З магазину.jpg [ 49.65 KiB | Просмотров: 21569 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 16 янв 2019, 11:36 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Продовжу оповідку.
Забув сказати за датчик бокової опори, попавши в гідну зливу, після зупинки не міг рушити поки не видалив водичку з корпусу, або не їздити в зливи, або треба ущільнювати.
Дуги захисту - чисто декоративна річ. Мот не падав не лягав. Десь на 4й тисячі км. почув біля 5ти тис. обертів звук-жужжання, навіть не знаю як правильніше його назвати. Пошук, слухання, мацання - не знайшов і чисто випадково, знявши захист, побачив неприродній рух дуги захисту справа. Виявилось обірвано кріплення дуги і надіюсь що тепер пропаде жужжалка. Що обірвало? гадаю коли виїжджав на полонину, колєги підтягували мот і напевне, що за дуги теж. Зліва на цьомуж гайка- болт (два в одному) злизана різьба. Цю слабість вже вилікував виточивши аналогічні з гідного заліза і з усіма закалюваннями і т.д.


Вложения:
IMG_20180706_182412.jpg
IMG_20180706_182412.jpg [ 233.49 KiB | Просмотров: 21532 ]
IMG_20180706_194135.jpg
IMG_20180706_194135.jpg [ 241.33 KiB | Просмотров: 21532 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 16 янв 2019, 11:40 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Це з полонини Боржава на Івана, цього року. Не думав, що прийдеться описувати мот, тому знимки загальні, а друга знимка то передача настрою на святкуванні, але то ще не північ :D .


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli TOURING TRK 502
СообщениеДобавлено: 16 янв 2019, 14:24 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Повернусь до дуг безпеки, дуже потрібна і зручна річ в дальніх поїздках, чи випрямити ноги і поставити зверху дуг, чи просто для зміни положення з підгожок на перемичку дуг - бімба!
Зразу після покупки замовив захист двигуна бо разило око випинання маслофільтру і труб охолодження, що себе оправдало особливо на шутрі (щебінь) і польових дорогах, працює. А також доставив тримач телефону з зарядним гніздом на керівницю і свідомо підключив на постійне живлення для можливості зарядки чогось на стоянці, а не тільки в русі. Як не дивно, малесенька сигнальна лампочка на тримачі, при тривалій переві в їзді виснажила батарею і прийшлось її підзаряджати для запуску двигуна. Надіюсь, що це так, а не ганч батареї.
Ну і підійшов до амортизаторів, але вже на завтра. І бачу окрему тему для мене, але відправляю як є, а наступні вже заходитиму там де треба.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 17 янв 2019, 12:35 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
І прийшла довгожданна хвилина... :)
Амортизатори передні - тверді, але працюють. На наших дорогах китиці за кілька годин їзди відчувають, але терпимо. З теплом , буду експериментувати з маслами, хочеться трішки мягшого.
Задній амор. - теж видався твердим , спроба регулювання пружиною, відбоєм великих відчутних змін не дала, махнув на це рукою і вирішив хай. Але після гідної подорожі Рівненщиною та трішки Волинню, а це вже пробіг сягав 5ти тис.км відчув виляння хвостом в поворотах, а далі на ямах почув як спрацьовує відбійник... а це лиш 5,5 т.км!!!
Згадався Турер з його амором, раз пустив то поташ. Заміряв тиск -4бар, напомпував до 15ти, тиск є а не працює, скаче гадина і не гасить коливань. Не можу сказати, що ця поломка вибила мене в усмерть, але не приємно, не дотягують з амортизаторами виробники. Ну і для інформації, передзвонив до Італії колєгам, гадав може європейський варіант буде кращий, ні - всі заводи Бенеллі (принаймі мото) переїхали до Китаю і отримують Італійці так як і ми. Тішуся, що ще холод і маю трішки часу на вирішення цеї неприємності до початку сезону. Ну певне і все.
Надіюсь, що не втомив, можливо комусь допоможе в муках вибору і успіхів. Принагідно, якщо модератор дозволить то можу скинути кілька знимок з поїздок, але в цю тему і порадьте з ким контактувати по питанню оригінального нового амортизатора?
Дякую.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 17 янв 2019, 13:03 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 11 окт 2018, 14:12
Сообщений: 71
Откуда: Ukraine
Мото: Benelli302R->HondaNC700X
Возраст: 25
Имя: Игорь
На счет аккума вы писали... Встречал на забугорных форумах не раз проблему розрядки, все жалуютя на стоковую батарею, говорят она там по определению не очень качественная.

По аморту я канечно удивлен. Подобного не встречал, а может просто молчат люди. По з/ч обратитесь к диллеру, я так понимаю мот гарантийный, пусть они голову и ламают.

Очень интересно, пишите еще. Муки выбора и вправду есть. Правда я версию Х присматриваю. До апреля время еще имею, а там хочется сделать себе подарок и обновить мопед. По ней ни ответа ни привета. Официалы люди занятые, им на форумы-почты отписывать некогда. Этож маркетинг по украински, вы нам деньги и гуляйте называется.

Я летом привез свой 302r на замену масла. Ну и пока меняли решил спросить дамочку за компьютером что по чем, завезут ли в салон трк502, будет ли тестдрайв и что вообще слышно. В ответ было сказано «я ничего не знаю». Ни малейшей информации и желания со мной общаться, конечно подобное отношение убивает всякое желание к покупке. А механик так вообще посоветовал не покупать 502, ну хотябы честно, правда на чем основан его отзыв я не в курсе.

Я кстати никак не фанат марки баджаж, хотя довелось посидеть на их 400ом доминаре и временами смотрю на ютубе отзывы. Но вот их рекламная политика и сервис мне очень нравится. Активно продвигают технику, делают тестдрайвы и гарантийка 2 года, потдержка и скидки на уровне. Жаль что те кто завозят Benelli забивают на все болт, но думаю люди в ответ проголосуют кошельком...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 28 янв 2019, 22:45 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь


В ютубі багато є оглядів беника, найбільше з Португалії та зрозуміло з Італії, але сподобався цей огляд і оцінка. Можливо комусь стане в пригоді. Гарного перегляду.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 29 янв 2019, 00:08 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 11 окт 2018, 14:12
Сообщений: 71
Откуда: Ukraine
Мото: Benelli302R->HondaNC700X
Возраст: 25
Имя: Игорь
В Испании больше всего, я даже както в живую там на дороге встретил. Есть еще закрытая группа на ФБ, там много инфы и живых владельцев. А так да, можно смотреть поляков, у них с обзорами дела получше чем у нас на все моты.
Кстати мир довольно тесный, у нас с вами есть знакомый общий, он тоже 502й присматривает. Если не секрет почему вы его отговорили от покупки?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 29 янв 2019, 13:50 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Пане Ігор, на тему тісноти в цьому світі, повністю згідний :lol: . Не догадуюсь за кого із моїх знайомих згадуєте, але наразі Беник мене тішить, надіюсь що так буде і надалі.
В своїх дописах не сказав за витрати палива... при 90-120км в год і рівній їзді - 3,4 - 3,6 літри на 100км і завдяки потужному баку проходив до 430км дальше було страшно випробовувати.
Успіхів і швидшої весни.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 31 янв 2019, 21:07 
Не в сети
Друг GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 янв 2019, 16:46
Сообщений: 67
Откуда: Хмельницкий
Мото: Lifan LF150-10B IROKEZ
Возраст: 33
Тел.: 380938091091
Имя: Юрій
После появления на рынке данной модели я понял на что откладывать деньги. Он не просто красив, он дьявольски красив. Почти Мультистрада. Отказаться от покупки заставит только наличие серьезного конструктивного просчёта двигателя.
В общем пока откладываю денюжку слежу за данным постом.
Пусть Вас он только радует.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 01 фев 2019, 02:45 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 11 окт 2018, 14:12
Сообщений: 71
Откуда: Ukraine
Мото: Benelli302R->HondaNC700X
Возраст: 25
Имя: Игорь
Да с движком там как раз таки порядок. Есть экземпляры которые прошли по 50к и как заявляют владельцы никаких намеков на проблемы. Думаю и 150 не будет придел.
Проблемы всплывают разного рода по некоторым узлам. Редкие но они есть...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 01 фев 2019, 12:12 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Щоб не було сумно читати одні літери, дам кілька знимок Беника і не тільки...


Вложения:
мото.jpg
мото.jpg [ 195.83 KiB | Просмотров: 21156 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 01 фев 2019, 12:20 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Після дощику, на попередній знимці, коротив датчик бокової опори.
Наступна знимка з Рівненщини (якісь купелі )


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 01 фев 2019, 12:21 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Після дощику, на попередній знимці, коротив датчик бокової опори.
Наступна знимка з Рівненщини (якісь купелі )


Вложения:
мото1.jpg
мото1.jpg [ 217.01 KiB | Просмотров: 21157 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 01 фев 2019, 18:52 
Не в сети
Друг GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 янв 2019, 16:46
Сообщений: 67
Откуда: Хмельницкий
Мото: Lifan LF150-10B IROKEZ
Возраст: 33
Тел.: 380938091091
Имя: Юрій
Мелкие недочеты и проблемы не с двигателем - мелочи. Это и придает изюминку мотоциклу. Все равно все мотоциклы сейчас маркетологи делают.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 03 фев 2019, 16:22 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 ноя 2018, 17:12
Сообщений: 12
Откуда: Киев
Мото: BAJAJ Dominar 400
Возраст: 47
Имя: Сергей
Олесь,спасибо за ваш отчет о моте,очень интересно!В красном цвете -красавец!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 04 фев 2019, 20:08 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 02 ноя 2018, 18:49
Сообщений: 19
Откуда: Васильковка
Мото: TNT 25
Возраст: 38
Имя: Роман
Олесь поздравляю с приобретением пусть Вас радует ,ни гвоздя ни жезла :beer: . А нам побольше отзывов о мотоцикле , мне интересно :good:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 06 фев 2019, 12:46 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Колєги, дякую за вітання і побажання.
Не заглядав у гілку і не дописую бо триває епопея з амортизатором. На наступний тиждень маю надію, що щось проясниться, або фірма поставник, або у китайців закінчуться святкування нового року і щось пришлють :D . А так чекаю і починаю смикатись бо сніг практично зійшов :Yahoo!:
Всім гараздів!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Benelli з Галича, TRK 502
СообщениеДобавлено: 06 фев 2019, 12:53 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 12 янв 2019, 22:11
Сообщений: 86
Откуда: м.Галич
Мото: Benelli TRK-502, Honda Deauville. ЮБРИК!!!
Возраст: 60
Тел.: 0974910421
Имя: Лесь
Рівненщина, перекус, затінок із затишком.
Вложение:
IMG_20180804_105404.jpg
IMG_20180804_105404.jpg [ 242.99 KiB | Просмотров: 20939 ]


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 54 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB