Спрятать Показать
Текущее время: 19 апр 2024, 12:25

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12 апр 2020, 20:40 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 апр 2020, 20:26
Сообщений: 17
Откуда: Bilohorodka
Мото: Geon Benelli TNT25
Возраст: 38
Тел.: 0633514268
Имя: Денис
Новий сезон почав з купівлі нового мота - Geon Benelli TNT25.
Рік випуску - 2018.
Пробіг на момент купівлі - 1400 км.

Вложение:
z01.jpg
z01.jpg [ 335.7 KiB | Просмотров: 9821 ]

Купівля була доволі спонтанна, нічого в найближчий час купувати не збирався. Сталось це так, 12.03.20 (четвер) в перерві на обід вирішив погортати стрічку ФБ. І потрапила мені на очі об'ява про продаж мотоцикла Benelli TNT25, котру запостив один знайомий. Я подивився на фотку, відмітив для себе прикольний дизайн і почав гортати стрічку далі. Через деякий час мені знову на очі потрапив цей мот, але його перепостив вже інший знайомий, а ще через деякий час я втретє побачив цю об'яву. Вирішив перейти за посиланням, та всеж таки почитати про цей мот. В об'яві було небагато інфи, був рік випуску, пробіг і все. Але локації, де буди зроблені фотки видавали СТО Joker's Garage. Або, мот одного з клієнтів, або когось з Джокерів, подумав я і зачинив об'яву. До завершення робочого дня більше не згадував за цей мот.
Але вже вдома вирішив трішки погуглити і дізнатись про модель більш детально. Подивився багато роликів на ютубі та прочитав кілька відгуків. В цілому склалось приємне враження про це італійсько-китайське чудо мотопрому. Але думки про купівлю цього мота на той момент ще не було.
Слідуючий робочій день був зовсім неробочім. З самого ранку, за чашкою чаю знов проматуючи стрічку ФБ мені на очі попалась та об'ява. Я вирішив написати знайомому, котрий її перепостив. Виявилось, що це мот нашого спільного знайомого президента Джокерів. Він його купив в серпні 2019 року в салоні для своєї, на той момент ще не колишньої, дружини. Потім вони розбіглись, а мот в неї він викупив і переоформив на себе. По факту чувак купив той мот двічі))). Ще я дізнався, що якийсь хлопесь хоче його купити і вже домовився, подивитись його у вихідні. Я вирішив зателефонувати до хазяїна мота і дізнатись, наскільки "горить" йому продаж і чи зголоситься він продати його з покроковою оплатою. Виявилось, що гроші йому потрібні, але якщо я назбираю більше половини, то решту він може ще місяць почекати, але тільки, якщо мот не підійде першому претинденту. Чесно кажучи навіть на той момент я був ще не готовий до купівлі мота, ані фінансово, ані морально. Розповів про ньго другові Сергію, з котрим ми разом прасюємо. І тут Сергій каже: "робота не втече, поїхали зараз дивитись мот, на місці сам для себе вирішиш, чи воно тобі потрібно взагалі". Так і зробили, зідзвонились із хлопцями з Joker's Garage і поїхали до них, дивитись мот.
Вживу він виявився ще крутішим, ніж на фото. На моє величезне здивування китайський пластик, не такий хлипкий, як китайський пластик))). Органи управління і перемикачі візуально не гірше ніж на японцях. З заводу встановлена резина Metzeler. Коротше кажучи мот - бомба. Але є в ньому і маленький, але косяк, котрий на сто не змогли усунути. Періодично починає переливати інжектор і мот погано заводиться, а на ходу його ковбасить, цей косяк перманентний. Щє на той момент я не був впевнений, чи потрібен мені цей мот. Остаточне рішення я прийняв після короткого прохвату по промзоні, на якій дислокується СТО. Буквально вже через декілька десятків метрів мені здавалось, що я їздив на ньму завжди. Мот дуже зручний, легкий, маневрений і що дуже приємно - жвавий, адже в ньому 28 китальянських коней.
Для себе я рішення вже прийняв, але з хазяїном домовились, що зідзвонимось ввечорі. Взяв тайм-аут, щоб вмовити дружину, що нам конче необхідний новий мот, а ще щоб подумати, де швидко взяти гроші.
На мій подив, дружину довго вмовляти не довелось, вона навіть дала добро на використання фінансової заначки, але з умовою, що потім я ці грощі поверну))). Отже половина необхідної суми вже на руках. Але договір із власником був такий, якщо розбиваю на два платежі, тоді зможу купити лише, якщо мот не підійде людині, котра збирається його дивитись на вихідних, а якщо за повну суму, то тій людині дадуть відбій. Дуже мені не хотилось впустити можливість взяти мот. І тут на допомогу прийшла тещя, вона дала в борг недостаючий залишок. Я подзвонив Жені - власнику мота і повідомив, що готовий забрати мотоцикл. Тоді ми домовились на суботу (14.03.20) зустрітись і здійснити переоформлення. Сам этап купівлі і переоформлення описувати не буду, хоча теж можна було б багато цікавого написати про наш "сервісний" центр на Туполєва. Роки йдуть, а там нічого не міняється. С - стабільність.
Отже 14 березня 2020 року я став щасливим володарем мотоцикла Geon Benelli TNT25.
Вложение:
z03.jpg
z03.jpg [ 349.93 KiB | Просмотров: 9821 ]

Вложение:
z04.jpg
z04.jpg [ 413.53 KiB | Просмотров: 9821 ]


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 12 апр 2020, 23:36 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 дек 2014, 17:44
Сообщений: 853
Откуда: Pershotravensk
Мото: Хонда сбф 600
Возраст: 57
Тел.: 0952483406
Имя: Sergey
Приятного мотосезона ,золотая теща у вас.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 13 апр 2020, 07:17 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 апр 2012, 01:11
Сообщений: 846
Откуда: Василівка
Мото: Kawasaki Versys650, Geon Tourer350 і вельчік)
Возраст: 37
Имя: Євген
Поздравляю! Многих километров, увлекательных путешествий и ярких моментов вам с коныком. :friends:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 13 апр 2020, 09:28 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 июн 2014, 10:47
Сообщений: 817
Откуда: Полтавская обл.
Мото: SUSUKI GW 250
Возраст: 49
Тел.: 0977498818
Имя: Вячеслав
Вітаю! Цікавих пиїздок, та повного баку! :good:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 13 апр 2020, 13:06 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 апр 2020, 20:26
Сообщений: 17
Откуда: Bilohorodka
Мото: Geon Benelli TNT25
Возраст: 38
Тел.: 0633514268
Имя: Денис
Дякую всім!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 13 апр 2020, 18:11 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 11 окт 2018, 14:12
Сообщений: 71
Откуда: Ukraine
Мото: Benelli302R->HondaNC700X
Возраст: 25
Имя: Игорь
От тут канешно сильно :ROFL:
Цитата:
По факту чувак купив той мот двічі)))


И внезапно:
Цитата:
На мій подив, дружину довго вмовляти не довелось, вона навіть дала добро на використання фінансової заначки, але з умовою, що потім я ці грощі поверну)))


Я не со зла ребят, но надеюсь женитьба того стоит %) Плачу :ROFL:

PS А как же пиво, сиськи и на заднем в закат? Полагаю что можно, но только до 11 вчера...))


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 13 апр 2020, 22:31 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 апр 2020, 20:26
Сообщений: 17
Откуда: Bilohorodka
Мото: Geon Benelli TNT25
Возраст: 38
Тел.: 0633514268
Имя: Денис
Vagabund писал(а):
PS А как же пиво, сиськи и на заднем в закат? Полагаю что можно, но только до 11 вчера...))
Ні, в 9 вечора ще треба собаку вигуляти))))


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2020, 16:57 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 апр 2020, 20:26
Сообщений: 17
Откуда: Bilohorodka
Мото: Geon Benelli TNT25
Возраст: 38
Тел.: 0633514268
Имя: Денис
Досі не можу побороти проблему, котра буда при купівлі. Дуже часто на розгонах пропадає тяга і мот їде ривками. Коли прогріваюсь, помічаю, що при перегазовці мот чхає чорним димом. Напевне що суміш багата. На приборці горить помилка. Розхід пального в змішаному циклі 5л. Заводиться зараз краще, ніж при купівлі, але це тільки тому, що замінив свічку. Судячи з чорного нагару на старій, інжектор таки багатить.
Погугливши і перепробувавши кілька варіантів, знайшов діагностичну прогу, котра побачила мізки Delfi MT05. Назва проги HUD ECU Hacker. З її допомогою вдалось побачити всі помилки, котрі були в пам'яті. Звірившись з таблицею помилок, прийшов до висновку, що це на СТО шукали причину і по черзі відключали і включали датчики. За допомогою проги почистив пам'ять. Але це не допомогло, лампа все одно світиться. При тому, що прога на працюючому двигуні показує, що помилок немає.
Оскальки у мота підвищена витрата пального, я схиляюсь до думки, що лямбда бреше і видає не коректні показники. Адже ECU, грунтуючись на цих показниках, дає команду на приготування паливно-повітряної суміші. При чому лямбда саме бреше, а не непрацює. Якби вона померла зовсім, то мізки б це побачили.
Погугливши, м'яко кажучи офігєл від ціни на нову лямбду - быльше 3к грн.((((
Ось тепер думаю, як підтвердити, чи спростувати моє припущення. От якби у когось викрутити таку саму лямбду і прогнати на ній мот, а за одно і датчик абсолютного тиску у впускному колекторі. Бо може і в ньому теж справа.

Друзі, хто в Києві, або передмісті має такий самий мот і готовий допомогти в пошуку несправності?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2020, 20:07 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 27 дек 2014, 17:44
Сообщений: 853
Откуда: Pershotravensk
Мото: Хонда сбф 600
Возраст: 57
Тел.: 0952483406
Имя: Sergey
Проверьте форсунку , как распыляет, держит ли под давлением, на стенде в Сто . Это быстро , мне помогло.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2020, 21:39 
Не в сети
Участник GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 дек 2017, 21:20
Сообщений: 282
Откуда: Киев/Украинка
Мото: NS200/twincam/yz250f
Возраст: 28
Имя: Женя
Den4ikMH писал(а):
Досі не можу побороти проблему, котра буда при купівлі. Дуже часто на розгонах пропадає тяга і мот їде ривками. Коли прогріваюсь, помічаю, що при перегазовці мот чхає чорним димом. Напевне що суміш багата. На приборці горить помилка. Розхід пального в змішаному циклі 5л. Заводиться зараз краще, ніж при купівлі, але це тільки тому, що замінив свічку. Судячи з чорного нагару на старій, інжектор таки багатить.
Погугливши і перепробувавши кілька варіантів, знайшов діагностичну прогу, котра побачила мізки Delfi MT05. Назва проги HUD ECU Hacker. З її допомогою вдалось побачити всі помилки, котрі були в пам'яті. Звірившись з таблицею помилок, прийшов до висновку, що це на СТО шукали причину і по черзі відключали і включали датчики. За допомогою проги почистив пам'ять. Але це не допомогло, лампа все одно світиться. При тому, що прога на працюючому двигуні показує, що помилок немає.
Оскальки у мота підвищена витрата пального, я схиляюсь до думки, що лямбда бреше і видає не коректні показники. Адже ECU, грунтуючись на цих показниках, дає команду на приготування паливно-повітряної суміші. При чому лямбда саме бреше, а не непрацює. Якби вона померла зовсім, то мізки б це побачили.
Погугливши, м'яко кажучи офігєл від ціни на нову лямбду - быльше 3к грн.((((
Ось тепер думаю, як підтвердити, чи спростувати моє припущення. От якби у когось викрутити таку саму лямбду і прогнати на ній мот, а за одно і датчик абсолютного тиску у впускному колекторі. Бо може і в ньому теж справа.

Друзі, хто в Києві, або передмісті має такий самий мот і готовий допомогти в пошуку несправності?

У меня с доминаром была похожая история. Снял лямбду, промыл карбклинером - собрал - всё стало на свои места. Попробуй, может поможет :wink:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2020, 22:45 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 апр 2020, 20:26
Сообщений: 17
Откуда: Bilohorodka
Мото: Geon Benelli TNT25
Возраст: 38
Тел.: 0633514268
Имя: Денис
Rajk писал(а):
У меня с доминаром была похожая история. Снял лямбду, промыл карбклинером - собрал - всё стало на свои места. Попробуй, может поможет :wink:

Дякую за пораду.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2020, 23:14 
Не в сети
Участник GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 окт 2017, 21:37
Сообщений: 625
Откуда: Харьков
Мото: Lifan kpt200
Возраст: 40
Имя: Владимир
Den4ikMH писал(а):
Rajk писал(а):
У меня с доминаром была похожая история. Снял лямбду, промыл карбклинером - собрал - всё стало на свои места. Попробуй, может поможет :wink:

Дякую за пораду.

Если не форсунка, можно проверить лямбду, просто ее отключить, ошибка может и будет гореть, но мозги должны перейти в аварийный режим, те двигатель должен работать по усредненням показателям. И если проблема не уйдёт то причина не в лямбде. Но скорей всего мот не видел хорошего бензина.

_________________
Нет нерешаемых ситуаций, есть не правильный подход.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2020, 23:42 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 12 апр 2020, 20:26
Сообщений: 17
Откуда: Bilohorodka
Мото: Geon Benelli TNT25
Возраст: 38
Тел.: 0633514268
Имя: Денис
NVM писал(а):
Если не форсунка, можно проверить лямбду, просто ее отключить, ошибка может и будет гореть, но мозги должны перейти в аварийный режим, те двигатель должен работать по усредненням показателям. И если проблема не уйдёт то причина не в лямбде. Но скорей всего мот не видел хорошего бензина.

Буду експерементувати. Стосовно поганого пального, іноді достатньо однієї заправки гидотним пальним, щоб щось пішло не так. Я колись так ушатав нову свічку, заправившись за містом на стрьомній АЗС. Ледве дотягнув до дому 20 км. Свічку одразу на смітник, а бенз із бака в каністру на хоз. потреби.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 13 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 28


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB