Спрятать Показать
Текущее время: 19 апр 2024, 16:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 10 июн 2020, 03:16 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 29 окт 2018, 13:50
Сообщений: 18
Откуда: Kyiv Ukraine
Мото: scrambler 250
Возраст: 29
Имя: Ігор
Хочу поділитись досвідом, щоб ніхто не повторував моїх помилок. На другому ТО я замічаю, що на передньому колесі відломлені 2 спиці підряд на одній стороні. Мене це дуже засмутило, так як я готував мот на дальню поїздку. Ніякого знущання над технікою, ніякого умисного пригання по ямам та по бордюрам, покатушки по лісам - це все ендуро, у більшості випадків їзда по місту. Пробіг 1900 км. На ТО кажуть «не услідив, після ендуро треба контролювати натяг спиць та підтягувати» але нічим більшим, як добрим словом, допомогти на сервісі не могли так як спиць не було в наявності. В цей день я зателефонував в усі які я тільки знав або які загуглив мотомагазини Києва і знаєте що?... спиць 180 мм кутом вигину головки ніде не знайти. Вирішив поїхати без 2х спиць на свій страх та ризик, перед цим підтягнув прослаблені спиці. Ми проїхали приблизно 500 км до місця ночівки, дороги були різні, в тому числі з горбами і ямами але пробоїв не ловив. За цей шлях я втратив ще 3 спиці в тому ж сектору колеса де вони почали ламатись, з‘явилась помітна вісьмірка яка передавала привіт воблі. На ранок я замітив ще 2 спиці, в яких на місці згину з‘явились тріщини. Треба виходити з ситуації, щоб дібратись додому і бажано живим). З виламаних спиць (з 7 штук я зберіг 4) я почав робити «кастомні», кінець без різби загнув в крючок (без інструмента зробити це не реально) таким чином, шоб спиця встала в ближчий отвір іншоі виламаної. Так вдалося відновити 4 спиці і навіть більш менш вирівняти вісімку. Трішки стравив колесо і проїхав додому прибл. 300 км цілим і неушкодженим, навіть не виламало ні одну спицю.

Мораль цієї басні така: 1. Не треба нехтувати, здавалось би, дрібницею, як натяг спиць; 2. Не ризикуйте їхати куди небудь якщо у вас є технічні неполадки, навіть якщо кажуть чи пишуть «та я так сто раз робив», їм напевне пощастило, мені теж але з умовностями. Здавалось 2 спиці з 36 а в результаті їх стало ще менше а страшно стало ще більше.
«Де в такому випадку дістати спиці на переднє колесо», запитаєте ви. Скоріш за все на аліекспресі можна пошукати але навіть там таких лотів одиниці, чекати місяць, не факт що отримаєте те що потрібно. Я замовив у одного чоловіка спиці, які він виготовляє власноруч. На днях отримаю посилку, приміряю, протестую. Якщо підійдуть замовлю решту та переспицюю все колесо а з вами поділюсь контактом. Надіюсь у вас такої мороки не виникне).
Всім безпечних поїздок!


Вложения:
54102D51-434C-4B8C-8473-043FEB7561A8.jpeg
54102D51-434C-4B8C-8473-043FEB7561A8.jpeg [ 107.39 KiB | Просмотров: 4439 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 10 июн 2020, 03:30 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 29 окт 2018, 13:50
Сообщений: 18
Откуда: Kyiv Ukraine
Мото: scrambler 250
Возраст: 29
Имя: Ігор
UPD. Звірив ступиці переднього колеса на моєму скрамблері 19го року та скрамблері друга, також 19 рік. У мене в ступиці сверління зроблене таким чином що головка спиці під потай, таким чином з протилежної сторони сама спиця виступає від ступиці на прибл. 3-5 мм. У скрамблера друга на ступиці немає сверління під головку, тільки під діаметр спиці, таким чином з іншої сторони ступиці спиця виступає менше. В мене таке враження, що через цей «виліт» спиці вони у мене саме на згині і ламаються. У кого ступиця розсверлена під головки спиць відгукніться, як у вас справи?) Як це виглядає думаю можна роздивитись з попередньої картинки.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 24 июн 2020, 12:22 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 29 окт 2018, 13:50
Сообщений: 18
Откуда: Kyiv Ukraine
Мото: scrambler 250
Возраст: 29
Имя: Ігор
Кому цікаво. Замінив всі спиці переднього колеса. де замовляв напишу в приват якщо треба , виготовили 36 хромованих усилених спиць так як таких ніде не знайти, навіть на aliexpres 1-2 пропозиції. Роблять швидко, відправили на наступний день. Спиці в діаметрі трішки товще оригінальних, тому вкрутити в рідні ніпелі не розбортовуючи колесо не вийде. Окрім того 3 см до головки йде утовщення спиці, діаметр прибл. 4.5 - 5 мм, це трішки ускладнює продівання їх у штатні отвори ступиці але допилювати не приходилось. Для компенсації товщини ступиці підкладав під головки латунні шайби. Результатом задоволений. Спиці в хромі, на мою думку, виглядають краще за штатні.


Вложения:
IMG_8627.jpg
IMG_8627.jpg [ 89.5 KiB | Просмотров: 4156 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 24 июн 2020, 22:40 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 апр 2012, 01:11
Сообщений: 846
Откуда: Василівка
Мото: Kawasaki Versys650, Geon Tourer350 і вельчік)
Возраст: 37
Имя: Євген
Смысла в толстых спицах нет ,если только не разбиты отверстия в ступице. Рвет спицы из-за того, что китай подсунул говнецо :wink: Если спиц найти не можете, берите длинные с советских мотоциклов ,обрезайте, загибайте и расклепывайте.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 июн 2020, 09:56 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 29 окт 2018, 13:50
Сообщений: 18
Откуда: Kyiv Ukraine
Мото: scrambler 250
Возраст: 29
Имя: Ігор
Це якщо є яка не яка майстерня і бажання возитись). Мені було проще замовити.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB