Спрятать Показать
Текущее время: 26 июн 2019, 18:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Пожалуйста по вопросам ремонта, наладки и сервиса создавайте свои темы с конкретным и понятным названием в созданной теме указываете
1-Город преобретения техники
2-Общий пробег
3-Место вашего проживания
4-Ваши контактные данные, № моб.
Пишите пожалуйста чётко и конкретно проблему по существу, желательно с фото или видео. В таком случае есть большая вероятность что вам напишут или позвонят и постараются помочь решить вашу проблему с приглашением на СТО.Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 10 окт 2018, 19:23 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 июл 2017, 12:34
Сообщений: 47
Откуда: Україна,Київ
Мото: Geon Daytona
Возраст: 24
Тел.: 0675916354
Имя: Діма

Рейтинг: 4 [ ? ]
Не знаю ,може хто знає ,чи чув ,хочу замінити двигун на мото, на більш потужний,, який процес його оформлення в мрео, що треба знати, чи можливо це , в що по фінансами вийде , дякую .


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 10 окт 2018, 20:15 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 дек 2015, 16:45
Сообщений: 678
Откуда: Бровары/Киев
Мото: Dakar '14 250/4V Factory
Возраст: 35
Имя: Василий

Рейтинг: 18 [ ? ]
ДВС в ТП не вписаний. Міняеш та катаешся.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 10 окт 2018, 20:49 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 апр 2018, 23:06
Сообщений: 500
Откуда: Запорожье
Мото: ГЕОН ДАКАР 250 ТВИНКАМ.DAKAR 250 TWINCAM SM.
Возраст: 44
Тел.: 0676123316
Имя: Владимир

Рейтинг: 4 [ ? ]
VazarS писал(а):
ДВС в ТП не вписаний. Міняеш та катаешся.

Старый только не выбрасывай ,иначе при следующей регистрации возникнут трудности.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 29 окт 2018, 11:20 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 июл 2017, 12:34
Сообщений: 47
Откуда: Україна,Київ
Мото: Geon Daytona
Возраст: 24
Тел.: 0675916354
Имя: Діма

Рейтинг: 4 [ ? ]
В техпаспорт не вписаний, але в мрео данні є про двигун, бо вони його фотографують і записують його номер


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 05 ноя 2018, 17:23 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 ноя 2011, 11:09
Сообщений: 593
Откуда: Киев
Мото: Geon County; Geon Blackster
Возраст: 47
Имя: Антон

Рейтинг: 33 [ ? ]
Процес переобладнання прописаний у законодавстві.
Почнемо із Закона України про дорожній рух

Стаття 32. Основні вимоги щодо переобладнання транспортних засобів

Переобладнання транспортних засобів, тобто зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова чи їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на даний транспортний засіб, повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України.
Не дозволяється без погодження з виробниками транспортних засобів та їх складових частин або іншої спеціально уповноваженої на це Кабінетом Міністрів України організації переобладнання, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії.
У разі переобладнання п'яти і більше транспортних засобів протягом року суб'єкти господарювання, які здійснюють господарську діяльність з переобладнання транспортних засобів, повинні мати узгоджену з відповідними уповноваженими державними органами нормативно-технічну документацію на відповідний вид переобладнання та свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Допуск до експлуатації переобладнаних транспортних засобів здійснюється лише шляхом проведення спеціальних випробувань та оформлення сертифіката на відповідність вимогам чинних в Україні правил, нормативів і стандартів.
Переобладнання, що призвело до зміни облікових даних механічного транспортного засобу, повинно бути відображено у його реєстраційних документах.
Переобладнання транспортних засобів здійснюється в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.


Продовжимо - Про затвердження Порядку переобладнання транспортних засобів

4. До переобладнання транспортного засобу власник або його представник подає транспортний засіб за місцем реєстрації такого засобу для проведення огляду територіальним органом з надання сервісних послуг МВС, за результатами якого отримує відповідний акт, складений за формою, установленою МВС. { Абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 }

Перед переобладнанням транспортного засобу для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива огляд такого засобу не проводиться. { Абзац другий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 }

5. Для переобладнання транспортного засобу в індивідуальному порядку власник або його представник подає до спеціально уповноваженої організації заяву про погодження переобладнання транспортного засобу (далі - заява про погодження), в якій зазначаються відомості про транспортний засіб, вид переобладнання, а також технічна та інша інформація, необхідна для проведення переобладнання. До заяви про погодження додаються копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та акта проведення його огляду.

6. Спеціально уповноважена організація розглядає заяву про погодження і визначає технічну можливість та умови (вимоги) переобладнання транспортного засобу з урахуванням того, що його конструкція повинна відповідати вимогам щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.

Строк розгляду заяви про погодження не повинен перевищувати 10 робочих днів за умови подання документів, передбачених пунктом 5 цього Порядку.

У разі коли подані документи оформлені неналежним чином або містять недостовірну інформацію, власник або його представник має право після усунення зазначених недоліків повторно подати заяву про погодження, яка розглядається в установленому порядку.

7. За результатами розгляду заяви про погодження спеціально уповноважена організація видає документ про погодження або надає обґрунтовану відмову в погодженні переобладнання транспортного засобу.

8. До спеціально уповноважених організацій належать:

державне підприємство "ДержавтотрансНДІпроект";

Головний сервісний центр МВС. { Абзац третій пункту 8 в редакції Постанови КМ N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 }

9. У документі про погодження зазначаються відомості про транспортний засіб і його власника, вид та умови (вимоги) переобладнання транспортного засобу з урахуванням того, що конструкція переобладнаного транспортного засобу повинна відповідати вимогам правил, нормативів і стандартів України.

10. Строк дії документа про погодження становить один рік з дня його видачі.

11. Спеціально уповноважена організація надсилає МВС у встановленому порядку інформацію про виданий документ про погодження для внесення відповідних даних до Єдиного державного реєстру МВС.
{ Пункт 11 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 }

12. Власник транспортного засобу або його представник забезпечує переобладнання транспортного засобу відповідно до умов (вимог), викладених у документі про погодження.

13. Після переобладнання транспортного засобу власник або його представник обирає організацію з оцінки відповідності та подає заяву про проведення оцінювання відповідності транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження (далі - заява про проведення оцінювання). За результатами такого оцінювання видається:

сертифікат відповідності - для переобладнаних автобусів та транспортних засобів, які переобладнані (за винятком транспортних засобів, переобладнаних для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива) суб'єктом господарювання, що має нормативно-технічну документацію на відповідний вид переобладнання, узгоджену з МВС та Мінінфраструктури, і свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху;

акт технічної експертизи або сертифікат відповідності - для транспортних засобів, що переобладнані в індивідуальному порядку, а також для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива.
{ Пункт 13 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 471 ( 471-2012-п ) від 31.05.2012 }

14. До організацій з оцінки відповідності належать:

випробувальна лабораторія (центр), що має атестат акредитації відповідної галузі;

орган з оцінки відповідності, визнаний та призначений в установленому порядку для проведення процедури сертифікації транспортних засобів;

підприємство, що має сертифікат відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО з установлення відповідності конструкції транспортного засобу, що переобладнаний, умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження. { Абзац четвертий пункту 14 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 471 ( 471-2012-п ) від 31.05.2012 }

15. Організація з оцінки відповідності:

розглядає заяву про проведення оцінювання;

проводить в установленому порядку випробовування транспортного засобу, що переобладнаний;

приймає рішення про підтвердження відповідності транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження, чи надає обґрунтовану відмову в такому підтвердженні.

Відомості про організації з оцінки відповідності розміщуються на інформаційних стендах територіальних органів з надання сервісних послуг МВС. { Абзац п'ятий пункту 15 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 }

16. Строк проведення оцінювання не повинен перевищувати одного місяця.

17. Оплата виконаних спеціально уповноваженою організацією та організацією з оцінки відповідності робіт здійснюється згідно із законодавством.

18. Перереєстрація транспортного засобу, що переобладнаний, проводиться територіальним органом з надання сервісних послуг МВС відповідно до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 ( 1388-98-п ).


Далі - Постанова 1388

37. Державна реєстрація (перереєстрація) переобладнаних транспортних засобів проводиться на підставі документів про відповідність їх вимогам безпеки дорожнього руху та документів, що підтверджують правомірність придбання встановлених кузовів (рам), які мають ідентифікаційні номери (у разі їх заміни).

Документами про відповідність переобладнаних транспортних засобів вимогам безпеки дорожнього руху є:

для транспортних засобів, переобладнаних суб'єктами господарювання, які провадять господарську діяльність з переобладнання п'яти і більше транспортних засобів протягом року, - свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, оформлене державним підприємством "ДержавтотрансНДІпроект" або Головним сервісним центром МВС на відповідний вид переобладнання, що подається разом із сертифікатом відповідності (наявність необов'язкова для транспортних засобів, переобладнаних для роботи на газових паливах), виданим органом з оцінки відповідності, що визнаний та призначений в установленому порядку проводити процедуру сертифікації транспортних засобів, та актом приймання-передачі транспортного засобу за формою згідно з додатками 3, 4 і 6; { Абзац третій пункту 37 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 87 ( 87-2012-п ) від 13.02.2012; в редакції Постанови КМ N 471 ( 471-2012-п ) від 31.05.2012; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 904 ( 904-2015-п ) від 09.11.2015 }

для транспортних засобів, переобладнаних в індивідуальному порядку, а також транспортних засобів, переобладнаних для роботи на газових паливах, - акт технічної експертизи (крім переобладнаних автобусів) за формою згідно з додатком 5 або сертифікат відповідності, виданий випробувальною лабораторією (центром), що має атестат акредитації відповідної галузі та повноваження щодо проведення перевірки технічного стану транспортних засобів, органом з оцінки відповідності, що визнаний та призначений в установленому порядку проводити процедуру сертифікації транспортних засобів, чи підприємством, що має сертифікат відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО з установлення відповідності конструкції переобладнаного транспортного засобу умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження переобладнання. { Абзац четвертий пункту 37 в редакції Постанови КМ N 471 ( 471-2012-п ) від 31.05.2012 }

Власникам переобладнаних транспортних засобів видаються нові свідоцтва про реєстрацію із зазначенням нових ідентифікаційних номерів складових частин або особливостей конструкції, що виникли в результаті її зміни.

Переобладнання транспортного засобу, у результаті якого змінюється його повна маса та її розподіл за осями, центр ваги, тип двигуна, його вага і потужність, колісна база чи колісна формула, система гальмового і рульового керування та трансмісії, здійснюється за погодженням з виробниками транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, або з державним підприємством "ДержавтотрансНДІпроект" чи Головним сервісним центром МВС. Зазначене погодження може надаватися тільки після проведення огляду транспортних засобів із дотриманням вимог пункту 15 цього Порядку та надання відповідного акта, засвідченого підписом та скріпленого печаткою адміністратора сервісного центру МВС. { Абзац десятий пункту 37 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 904 ( 904-2015-п ) від 09.11.2015 }

Перереєстрація транспортного засобу у зв'язку із заміною двигуна проводиться в разі зміни типу двигуна, його ваги, робочого об'єму і потужності. Документи, що підтверджують законність придбання двигуна, не вимагаються.

39. У разі перереєстрації транспортного засобу свідоцтво про реєстрацію підлягає заміні на загальних підставах.


Повний текст, якщо потрібно, дивиться за посиланнями.
І прохання - спочатку розібратися у питанні, а потім давати поради. Не думаю, що спілкуання нарахунок неоформленого переобладнання буде приємним для власника транспортного засобу.

_________________
Водитель! Опасайся тех мест откуда появляются дети!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB