Спрятать Показать
Текущее время: 28 мар 2024, 19:13

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Приветствуется создание тем для описания и обсуждения, мотоциклов QINGQI / ZONGSHEN/ SKYMOTO их обслуживания, ремонта, тюнинга и стайлинга



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 57 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 17 фев 2019, 21:31 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20782
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 56
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
Отличное фото, оригинально придумано :good: Отправил фотку в фотогалерею на главную

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 17 фев 2019, 22:16 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 26 дек 2015, 16:45
Сообщений: 699
Откуда: Бровары/Киев
Мото: Dakar '14 300сс/4V Factory
Возраст: 35
Имя: Василий
Видно тот стоп или не видно.. забей водятлы на него всеравно нихрена не смотрят. Сегодня из лесу возвращался - ну блин и оленей на дороге. И это я проехался от птицефабрики до въезда в Бро. Я уже хз хочу ли я дорожник. Разве что ехать на нем от города подальше блин.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 17 фев 2019, 22:21 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
То они отвыкли за зиму от двухколесных. Спецом покупать самый-дорогой стопарь не буду. Подвернется чтото подешевле - поставлю. Мне в кайф с байком возиться. Сам знаешь, все что угодно - абы не катать :crazy: .


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 18 фев 2019, 15:24 
Не в сети
Участник GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 28 окт 2017, 21:37
Сообщений: 623
Откуда: Харьков
Мото: Lifan kpt200
Возраст: 40
Имя: Владимир
Bazart писал(а):
Была у меня банка з под масла на 60 литров, купленная у знакомого по дешевке фиг знает зачем (цвет красивый - понравилось в качестве декора гаража :oops: ) . Увидев, что манекены продают по 30 грн - купил торс и сделал себе вешалку-хоббита:

Изображение

Внутри бочки - отличное место для мотоботов, джерси и черепаха легким движением нахлобучиваются на торс манекена. Ну и сверху шлем. Штанцы и перчатки - на бочку сверху. Ребячество, а прикольно. И есть с кем прибухнуть в гараже, ЕСЛИЧО... :crazy:

:good: Oч креативно! :good: :good: :good:

_________________
Нет нерешаемых ситуаций, есть не правильный подход.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 фев 2019, 11:15 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 25 фев 2019, 11:00
Сообщений: 17
Откуда: Ternopil
Возраст: 0
Имя: Niko
Привіт. Вибираю зараз собі мото, і відповідно стикнувся з проблемою вибору і хотів би допомоги - чому ти обрав саме модель К-2 а не Т-2? Різниця в ціні не сильно велика.
Ну і серед яких варіантів інших виробників в такій же ціні ти б радив розглядати мото (shineray 6c, geon x-road і т.д.)?
Поки що до 50,000 грн розглядаю Кайо Т2, але хотілось би більше відгуків і порівнянь саме від Українських користувачів техніки Кайо.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 фев 2019, 22:37 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Привіт. Відмінностей не багато:
[youtube]https://youtu.be/da4PECOKRNY[/youtube]
У Т2 сідушка зручніша сидіти, є підніжки пасажира, задній аммо з регулюванням плюс прогресія, інша приборка, є багажник (тобто жорсткий хвіст).
К2 більш легкий, сідушка краща для стойки, немає багажника - безпечніше вчитися віллі, трошки простіший в обслуговуванні. Я брав мото для тренувань і фану - у будь-якому випадку основний байк - стріт Pulsar NS200.
У якості першого або єдиного байку я б тобі не радив ні К2, ні Т2. В смислі, якщо більшість часу проводи на асвальті в місті. Якщо в пріоритеті будуть поіздки по дорогам загального користування з лайтовими виіздами на легкий бездор - дивись в сторону Geon X Road cbf 202, трошки більш ендурний X Road 250, або loncin sx2. Але, можливо, у якості першого байку брати легкий классичний дорожник? Чи вже визначився, в який класс тягне?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 26 фев 2019, 09:25 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 25 фев 2019, 11:00
Сообщений: 17
Откуда: Ternopil
Возраст: 0
Имя: Niko
Дякую за швидку відповідь.
Вже визначився - буду освоювати ендуро. По місту хіба що по приколу на роботу 4 км і додому . А так то планую вечірні покатушки (після роботи) і на вихідні по лісах, полях.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 26 фев 2019, 09:27 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 25 фев 2019, 11:00
Сообщений: 17
Откуда: Ternopil
Возраст: 0
Имя: Niko
Питання такого плану чи вартий Кайо Т2 своїх грошей, ще як альтернативу моніторю ринок на предмет б/у Геон Дакар 4v з алю.рамою... надіюсь знайти в межах 50 к грн., якщо не знайду то - Кайо Т2.
Але знову ж таки... які мото (в межах +/- 50 к) доступні в Україні - варті уваги?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 26 фев 2019, 13:48 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Пропоную перейти в ЛС, щоб не плодити сторонніх постів в БЖ ;)
Дивись зверху сайту. Нових ЛС: 1.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2019, 18:25 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Оживлю тему ;)

Мотоциклы ездят, на работу на Пульсаре, на выходных (а летом и по вечерам, когда дети уедут на дачу) катаюсь на Кайоте.

Мальчики ведут себя безукоризненно. Эндурик прошел 190 км за 17 моточасов и я для себя считаю, что обкатка подходит к концу. Схема замена масла (Repsol 10W40) 5 \ 15 \ 30 \ 50 моточасов и потом каждые 25 моточасов. Собрал "гаражную мойку": опрыскиватель-он-же-пеногенератор - 80 грн, смывачка на 10 литров - 240 грн, литр активной пены Керхер - 119 грн - моет достаточно неплохо, и не боюсь продавить сальники, как это может случиться при мойке аппаратами высокого давления.

Изображение

Сделал перестановку в гараже, теперь ну просто самый полный феншуй - мой внутренний перфекционист уже успокоился и наслаждается каждое утро этим видом :) :

Изображение

Неспешно собрал бюджетный эндурный экип. Кроссовые боты \ черепаха \ легкие перчатки \ дешманские наколенники (наколенники хочу новые - scoyco K12). Штаны и джерси брал б.у. но классные.

Теперь я выгляжу как-то так:

Изображение

Сегодня выгулял сразу обеих мальчишек :)) - конечно, после зубастого эндурика ехать на дорожных шинах с давлением в 2 атмосферы Пульсара даже по легкому бездору волнительно.

Изображение

Это будет просто волшебное лето! Чего и вам всем желаю!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2019, 20:14 
Не в сети
Участник GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 10 май 2018, 16:47
Сообщений: 423
Откуда: г.Киев
Мото: GEON X-ROAD 202CBF Yamaha YBR125
Возраст: 50
Имя: Юрий
[quote="Bazart"]Собрал "гаражную мойку": опрыскиватель-он-же-пеногенератор - 80 грн, смывачка на 10 литров - 240 грн, литр активной пены Керхер - 119 грн - моет достаточно неплохо, и не боюсь продавить сальники, как это может случиться при мойке аппаратами высокого давления./quote]

а можно подробнее? Это оборудование уже было или покупалось специально для мойки? Хочу тоже себе на дачу купить какую то недорогую мойку.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 21 апр 2019, 20:20 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Гы, опрыскиватель на 10 литров - нагоняешь давление и поливаешь "душем" под небольшим давлением, мелкий опрыскиватель на 2 литра - он же "пеногенератор" - обычный садовый опрыскиватель, но к носику я прицепил шприц, набитый внутри металлической кухонной мочалкой - активная пена или шампунь при прохождении шприца взбивается в достаточно густую пену. Покупал спецом для этого - я люблю содержать байки в чистоте, а так 15 минут и помылся. Занедорого :)


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 14 май 2019, 10:26 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
На вихідних дощ, випало кілька годин повозитися з байками в гаражі, тому зайнявся відсутнім стопом і поворотниками на ендурику (стоп и повороти розсіяні десь по навколішним лісам :) ). Піддвивившись ідею у VazarS, замовив за 80 грн LED стрічку з інтегрованими поворотніками (габарит \ стоп \ повороти). У пригоді ідеально стала коробочка з під компакт-дисків:

Изображение

Обрізаємо зайве, і кріпимо болтами до крила. Інформативніть поворотів, звичайно, гірша ніж на модульних окремих поворотниках, але для галочки "буква закону збережена" цілком норм, тим паче наразі байк їздить по ДОПам дуже мало і в основному "поруч", ніяких маневрувань в місті у нього і не планується - мій зад категорично проти кататись на ньому на роботу чи ще кудись :).

Изображение

Для забезпечення гнучкості порізанного мною у попередніх серіях :) фоста - пружинка, прикріплена до обезжиреного пластику цього самого фоста шматком шумки та стяжкою. Всьо, ніби більше не залишилось жодних ідей, як ще відкласти тренування і залишитись в затишному гаражі :)))

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 14 май 2019, 13:23 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20782
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 56
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
Классно получилось :good:

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 15 май 2019, 14:57 
Не в сети
Гость форума

Зарегистрирован: 15 май 2019, 14:47
Сообщений: 3
Откуда: Energodar
Мото: BMW R1150GS Adventure
Возраст: 38
Имя: Дмитрий
Привет. Недавно продал свой Honda XR250R и ищу ему китайскую замену. Присмотрел Kayo T2, но к сожалению пощупать не у кого. У меня рост 187 см. и вес 86 кг. - XR был в пору. Хотел узнать какой у Вас (Bazart) рост и вес? Как Вам по размерам подходит?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 15 май 2019, 15:37 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Привет! Я маленький и легкий - 172 см и 67 кг ярости :)
Для меня идеальный размер, для Вашего роста и веса явно будет мелким - Вам нужен более крупный байк, на этом будете выглядеть и чувствовать себя как на питбайке. То же самое для Т2 (байки очень схожи). Проверено на VazarS :) - мелкий мой Кайо К2 для него, явно видно.
Смотрите в сторону Geon Dakar - все остальное после Honda XR250R будет грустно и "не едет" :)
Ну или LONCIN LX300GY


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 15 май 2019, 16:11 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 22 апр 2018, 23:06
Сообщений: 668
Откуда: Запорожье
Мото: HONDA CRF 250 L.
Возраст: 46
Тел.: 0676123316
Имя: Владимир
Bazart писал(а):
Привет! Я маленький и легкий - 172 см и 67 кг ярости :)
Для меня идеальный размер, для Вашего роста и веса явно будет мелким - Вам нужен более крупный байк, на этом будете выглядеть и чувствовать себя как на питбайке. То же самое для Т2 (байки очень схожи). Проверено на VazarS :) - мелкий мой Кайо К2 для него, явно видно.
Смотрите в сторону Geon Dakar - все остальное после Honda XR250R будет грустно и "не едет" :)
Ну или LONCIN LX300GY

Можно двухтактник попробовать, есть достаточно злые,GR-7 например.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 15 май 2019, 20:32 
Не в сети
Гость форума

Зарегистрирован: 15 май 2019, 14:47
Сообщений: 3
Откуда: Energodar
Мото: BMW R1150GS Adventure
Возраст: 38
Имя: Дмитрий
Очень жаль. Я уже почти настроился на Т2. Т4 - немного дороговато, но неоспоримо лучше по подвеске. Ну попробую найти у кого-то эти мото и померять себя на них)))


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 июн 2019, 10:27 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Такс, мій варіант розміщення стопа+поворотників на крилі (LED-стрічка на кришечці від коробки з DVD) цілком прийнятний, але треба міняти варіант укладки проводки - заводська зроблена дурно :) - почав потроху катати кросову трасу і навіть на самих початкових стрибках мої богатирські 67 кг зминають підвіску до чирків покришкою заводського отвору під проводку. Придумав інший варіант, поставлю - покажу :)
А поки - просто кілька хвилин покатушки вечірньої, фанової :) :

[youtube]https://youtu.be/6Yf017efSuo[/youtube]


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 01 июл 2019, 23:54 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Шось у гаражі стало тісно - продав квадроцикл шурина (ну... то за його проханням) та купив для нього (не тільки для нього гигигигии ;) ) Geon X-road 250. Стан дуже хороший, пробіг 6200 і то всьо явно по асфальту, судячи з його непаданості та характеру зносу покришок. Для моїх богатирських габаритів він занадто високий - в місті ще більш-менш (ледь дістаю носками на зупинках - не комільфо, справа швидше у занадто широкому сідлі - бо по висоті мені здається, що Кайот ну як мінімум не нижчий), по лісам і піскам думаю падатиму часто:

Изображение

Працює добре, але заводиться не айс (довго доводиться гріти на підсосі навіть у спеку) - походу доведеться розбирати. Після прогріву їде непогано, двигун відомий і найбільш поширений - 169й повітряного охолодження. Балансвал практично повністю гасить вібрації. В принципі, для єдиного мота з непоганою підвіскою і можливістю з'їхати в поле та навіть лайтово поендурити - можна брати, правда за умови ваги більшої 67 кг або росту більше 172 см :)).

Изображение

В гаражі шось стало тіснувато - ще один "підкидиш" мого друга - bajaj boxer 150 ;) прибився на днях. Поки живе у мене, чекає хазяїна. а я граюся в пятнашки з переставлянням байків туди-сюди.

Изображение

Мої мотоцикли ведуть себе бездоганно, Пульсар набігав лише 1600 поки за цей сезон (загальний пробіг 6600) - стан нового байка з салону, тільки обкатаного і з заміною усіх рідин на якісні та перевірені. Розхід в середньому при досить агресивному стилі по Києву становить 2.8 - 2.9 95Пульс від ОККО.

Кайо - лише 24 мотогодини, по кілометражу лише під 350 км, але то все здебільшого кроссова трасса, "яслі" ендуро в навколишніх лісах і скілові тренування в полі.

Мчимо далі ;)


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 01 авг 2019, 22:16 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Переробив заново стоп\повороти, бо попередній відірвало при першому ж лайтовому стрибку на кросовій трасі. Причина - дурно вибрано виробником місце отвору під проводку: при складуванні маятника при стрибку навіть під моєю вагою зубасте колесо миттєво вириває з кишками проводку. Зробив rev.2 - цього разу пропустивши кабель живлення стопа у просверлений збоку отвір - саме там йому ідеальне місце \ близько кінця підрамника:

Изображение

Рідко вдається покатати з тусовкою ендуристів - вони виїздять або на вихідних, коли я не буваю у місті, або раніше. Тому, знаю що це не дуже розумно - катаю по вечорах саменький. Але не скучно - бо по лісу розташовані 25 міток, і хочеться знайти їх усі. Поки знайшов дуже мало, але натхнення повні штані :)

Изображение

Байком задоволений цілком, хоча в планах замінити карб на плоскодроссельний типу PWK, а також поміняти руль - зазвичай падаю на ліву сторону і він вже доволі сильно зігнутий (а падаю я часто - таки не падаючи, щось ніяк скіли не ростуть :) ). Дуже подобається легкість та розмір саме для мене:

Изображение

Ну і трохи покатушки вечірньої:
[youtube]https://youtu.be/K9rhfJSfcmI[/youtube]


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 02 авг 2019, 06:01 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20782
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 56
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
Богдан позитивный вы человек, озвучка видео вызывает такие же эмоции. :good: +1

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 23 авг 2019, 07:44 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Володя, дякую! :)

Оті надрізи на хвості, що я робив - фігня, навіть для такого гнучкого пластику як на Кайо - зламав хвіст на тренуванні віллі. А тренуванням раніше на кросовій трасі таки відірвав чергову LED-полоску стоп\поворотів :(. Але я таки знайду варіант, точно  - я таки задрот . Відразу замовив новий ОРИГІНАЛЬНИЙ хвіст у дилера з Одеси - бадабуммм-с : 299 грн за деталь, я в захваті від китайців.

Изображение

Рідний руль вже зігнувся дуууже відчутно і я кожен виїзд почав боятися сколіоза :). Тому замовив алюмінієвий товстостінний (4мм) руль, правда все того ж 22мм діаметру. На більш "дорослих" мотоциклах йдуть рулі змінного перерізу (28/22мм), але морочитися з проставками, кріпленнями захисту рукояток і т.д. не хотілося. До руля дозамовив ще й нормальні гріпси ProGripp. Рідні вже зачовгалися і натирали долоні.

Изображение

Як би сильно я не затягував кріплення захисту рук - при ударах металева дуга трохи зміщалася и нерідко ричаги впиралися в грунт\пісок, залишаючи мене на кілька секунд заінтригованим "ну шо, зламав, додому пішки  ?". Оскільки зчеплення я витискаю двома або одним пальцями, болгаркою відрізав надлишкову довжину ричага. Те ж саме щодо курка переднього гальма. Тепер я навіть не уяляю, під яким кутом може бути удар, щоб вони дістали до землі.

Изображение

Нові анкерні болти підібрав в Епіцентрі, затягнулися дуже міцно, але знову таки, ще не падав з ними толком. Поки чекаю на чергову стрічку LED для стопу\поворотів та обдумую варіант кріплення. 

А тим часом - на порозі осінь, тож пора збиратися до школи. Славнозвісне Моторанчо знаходиться лише у кількох кілометрах від мене, тому з великим задоволенням поїхав на тренування, і, чесно кажучи, різні відео на ютюбі зовсім не передають отих базових нюансів та навичок, які може в тебе ВДОВБАТИ тренер :).

Изображение

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 17 окт 2019, 16:49 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Ідеальна погода для тренувань і просто покатух в своє задоволення. Продовжую займатися у "недільній школі" на Моторанчо, і тепер ці вечори неділі чекаю весь тиждень з особливим хвилюванням :)

Изображение

16.7 лс - звичайно це дуже мало, але у якості "першої парти" - те що треба, бо якраз вимагає "качати скіл" там, де імениті японці запросто виїздять за рахунок потужного двигуна, підвіски та конструкції. Але я байком насолоджуюся :)

Изображение

Також зробив собі балансборд, непогано тренує відчуття рівноваги :)

Изображение

І невеличке "демо" відео, в якому мені хотілося передати саму атмосферу вечірніх недільних тренувань на Моторанчо:

[youtube]https://youtu.be/0Ii-r8RcQTk[/youtube]


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 01 дек 2019, 18:46 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 апр 2014, 14:17
Сообщений: 559
Откуда: Україна, Бровари
Мото: Kawasaki ER6N \ BSE J10 \ Geon X-Road CB250
Возраст: 42
Имя: Богдан
Раніше я недооцінював важливість правильного та своєчасного змащування спец.мастилом повітряного фільтру. Якщо для дорожників і за 15-20 тисяч повітряний фільтр залишається відносно чистим, то кросс-ендуро "дихають" здебільшого курявою та піском. Дійшов висновку, що "спреї" не такі ефективні, як акуратне та наполегливе розминання в пакеті та з одноразовими рукавичками фільтру спеціальним липким мастилом для фільтрів. Теперка я спокійний - але варто прати та змащувати фільтр десь кожні 30-40 мотогодин.

Изображение

Третя спроба встановити LED стоп-повороти. Кращого та надійнішого місця на Кайоті я вже придумати не в змозі - усі попередні спроби виживали максимум кілька годин покатушок :)

Використав алюмінієвий профіль, зрізав болгаркою зайве, зігнув по формі сідушки, прикріпив шурупами - виглядає навіть стильно:

Изображение

Номер повісив на карабінчики на рюкзак - тепер мені спокійніше дивитися у вічі поліції, у разі зустрічі :). Перевірив - не чіпляюсь за конструкцію штанами - навіть при глибокій відтяжці ляшки ковзають по "крилам" байку і не торкаються LED cтрічки. Побачимо, скільки проживе такий варіант :). Наразі накат лише 52 мотогодини, байк у мене вже рік. Якось активніше треба, чишо...

Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 57 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB