Спрятать Показать
Текущее время: 23 май 2024, 10:40

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Geon X-ROAD 200 2012р.
СообщениеДобавлено: 16 июл 2014, 16:44 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 07 сен 2012, 14:22
Сообщений: 37
Откуда: Lemberg
Мото: GEON X-ROAD
Возраст: 30
Имя: Орест
egorka71 писал(а):
Красивый фото отчет. Думаю х райд там умрет. А может и нет. Он поменьше будет. Это чисто для повыделыватся по лесу. Чем для Твоих покатух в горах

Дякую! :friends:
Ну я думаю, що ні, коли я купував X Road, то мені також всі говорили, він заслабий для такого, рама трубчаста з чоного металу, лопне, двиг стукне ітд., але дякувати богу все гаразд, працює і тішить. Просто зразу попідтягувалось все і періодично провіряю, не силую його нагло, лию норм масло YAMALUBE 10-40, яке я надіюсь ніхто не підробляє, не масове воно просто. Можливо, як би були жорсткі стрибки, великі камні на швидкості ітд., щось і вилізлоб, а так все супер. Звичайно я його не переношу через каміння, але стараюсь їхати там з розумом, мот. то таке, здоровя дорожче. Проблема для мене цього мота вага!, якщо їхати і на протязі поїздки пару раз підняти, або пхати його на газу по болоті, то це дуже вашко, 116 кг. як ніяк. Або коли зупиняєшся на підйомі, бо потрапив на великий мокрий камень от тоді і розумієш проблему ваги, переставити, поправити, або підняти його, якщо поклав :D Тому і задумуюсь над чимось легшим, шустрішим. Я б давно купив X Ride, як би десь попробував його особисто, ну або хочаб побачив його вживу, пощупав, але не має в нас його. Ну і ще один момент, який мене стримує це його колеса, думаю по камінні менший діаметр колеса, дасть про себе знати і не в кращу сторону, попробувати треба не хочиться купувати "кота в мішку" :crazy:, але ціна в нього доступна зараза, тому і тягне.
Недавно пробував кататись на KTM SX150, о це те, що треба, він легший 92кг, діаметр колеса такий самий як в мене, заднє навіть більше R-19, але ціна. В Польщі за хороший екземпляр 2006-2009р. правлять 3000-4000$+ привести його навіть на чорну це ще 200-300$ + дорога туди назад 200-250$ і сума виходить не зла. Не знаю, цього сезону продавати не планую, хіба оказійно, або поміняюсь з кимось на X Ride, а на другий буду думати.

Изображение

Изображение

_________________
My WRX f@ck your STI ...:)


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 12


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB