Спрятать Показать
Текущее время: 27 апр 2024, 20:44

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03 окт 2022, 01:45 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 авг 2021, 08:56
Сообщений: 20
Откуда: Павлоград, Днепропетровская область
Мото: Geon X-Road 250 Lite
Возраст: 36
Тел.: 0994454360
Имя: Anton
Вітаю!
Наприкінці літа, 31-го серпня, продав свій улюблений Geon Xroad Light 250, з пробігом 2230 км. Мот був в ідеальному стані (не враховуючі кількох потертостей пластику та наліпок). По технічному стану - все ідеально.
За весь термін експлуатації (1 рік), не мав з ним жодних проблем, ретельно та своєчасно обслуговував. Не підвів мене жодного разу, та подарував нескінченну кількість вражень від володіння цим сталевим конем! Він став мені справжнім другом та улюбленцем і на правах першого моту в житті, навчив їздити, та вказав напрямок, в якому рухатися далі, при виборі наступного моту. Купили його наші збройники, для використання в тому числі, як бойового коня, і в мене немає жодних сумнівів - він не підведе.
Тому вважаю за необхідне довести до спільноти форуму, що мот гідний, перевірений, і брати його варто (якщо хтось, наприклад, коливається з вибором).

Собі узяв KOVI START 250 на колесах 21/18. Це вже повноцінний повнорозмірний ендуро мот, з більш потужним двигуном, серйознішою підвіскою, і великим натяком на кросач. Новим мотом теж дуже задоволений, проходжу обкатку. Всім дуже вдячний і бажаю повного газу!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 26 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 69


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB