Спрятать Показать
Текущее время: 27 апр 2024, 17:40

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Новачок у моциках
СообщениеДобавлено: 15 окт 2023, 20:00 
Не в сети
Гость форума
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 окт 2023, 11:03
Сообщений: 7
Откуда: Рахів
Мото: geon x-road 250 lite (2023)
Возраст: 36
Тел.: 0669518753
Имя: Микола
Привіт народ, мені 36 з яких останні два роки капец як хотів собі щось купити. Я навіть ні разу не сидів за мотоциклом ( один раз на скутері у років 18) , але позавчора моя мрія здійснилась - я тепер власник геона х-роад 250 лайт. Щастю немає меж , вчора повчився і перші метри - друга передача, ну короче я в захваті від байка. Тепер школа, права, номера... я з вами ... юху :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:

PS
доречі, байк новий , я чув від багатьох , що треба регулювати карб, бо з завода настойки не дуже. Хто порадить нюанси на які треба звертати увагу. Дякую за допомогу


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новачок у моциках
СообщениеДобавлено: 15 окт 2023, 20:58 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 15 июн 2014, 10:47
Сообщений: 817
Откуда: Полтавская обл.
Мото: SUSUKI GW 250
Возраст: 49
Тел.: 0977498818
Имя: Вячеслав
Привіт, вітаю з новим другом! Гарних поїздок, та повного баку! Не завжди потрібно займатися регулюванням карбюратора якщо мото працює добре.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новачок у моциках
СообщениеДобавлено: 16 окт 2023, 00:06 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 30 июн 2022, 15:18
Сообщений: 89
Откуда: Вознесенськ
Мото: Geon Tuorer 350
Возраст: 57
Тел.: 0680630108
Имя: Геннадій
Вітаю з обновкою, з новими враженнями! Не поспішай робити зайву роботу, не заважай машині працювати, йди по мануалу: що і коли потрібно замінювати, особливо це важливо під час обкатки: тримай швидкісний та температурний режими. А також дуже важливо розвивати навички пілотування, не поспішай, будь уважним, зосередженим, вимкни емоції, вони прийдуть у свій час. Багатьох вам обом кілометрів. :good:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новачок у моциках
СообщениеДобавлено: 16 окт 2023, 22:12 
Не в сети
Гость форума
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 окт 2023, 11:03
Сообщений: 7
Откуда: Рахів
Мото: geon x-road 250 lite (2023)
Возраст: 36
Тел.: 0669518753
Имя: Микола
Мандроген писал(а):
Вітаю з обновкою, з новими враженнями! Не поспішай робити зайву роботу, не заважай машині працювати, йди по мануалу: що і коли потрібно замінювати, особливо це важливо під час обкатки: тримай швидкісний та температурний режими. А також дуже важливо розвивати навички пілотування, не поспішай, будь уважним, зосередженим, вимкни емоції, вони прийдуть у свій час. Багатьох вам обом кілометрів.
Слава3010 писал(а):
Привіт, вітаю з новим другом! Гарних поїздок, та повного баку! Не завжди потрібно займатися регулюванням карбюратора якщо мото працює добре.

Слава3010 писал(а):
Привіт, вітаю з новим другом! Гарних поїздок, та повного баку! Не завжди потрібно займатися регулюванням карбюратора якщо мото працює добре.


Дякую хлопці, буду звертати увагу на поради , але вже сьогодні з'явилась трабла з електрикою. Ще з прийому на новій пошті коли заводили і пробували байк згорів запобіжник , що коло аккума , поміняв на другий ,який йшов у комплекті коло нього, але сьогодні ситуація повторилась ... на ходу після двох трьох хвилин їзди та зупинці байка з 2-3 передачі через тормоз і щеплення екран та мото заглох. Я так зрозумів , що знову згорів зпобіжник, бо на ключ не реагував вже. Потім завівся з 2- накатом , щоб доїхати до дому.
Кажуть може десь пробивати якийсь кабель і замикати. Буду завтра розбирати дивитись на наявність голих контактів.
Питання : Який ще можна пкокласти діагноз з такими симптомами. Або як знайти в чому проблема.
PS : коли їхав додому на згорівшому запобіжнику, були якісь дивні скачки ближнього світла, якби пропадало.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новачок у моциках
СообщениеДобавлено: 17 окт 2023, 16:12 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 16 апр 2012, 01:11
Сообщений: 848
Откуда: Василівка
Мото: Kawasaki Versys650, Geon Tourer350 і вельчік)
Возраст: 37
Имя: Євген
Приймай вітання!

Чесно кажучи, ситуація мені не подобається, бо проблем з новим мотаком не повинно бути, та ще й таких. В таких випадках товар міняється на інший.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новачок у моциках
СообщениеДобавлено: 17 окт 2023, 18:30 
Не в сети
Гость форума
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 окт 2023, 11:03
Сообщений: 7
Откуда: Рахів
Мото: geon x-road 250 lite (2023)
Возраст: 36
Тел.: 0669518753
Имя: Микола
Так, сьогодні зняв кришку і на акумі клема або відкрутилась або я не докрутив останнім разом, замітив при стартері заіскрило. Потім покатався наче все норм. Буду триматись на чеку. Всім дякую за відповіді
PS : Хто може підказати або де почитати/подивитись , як користуватись підсосом карба BPZ30 , скільки прогрівати, в який момент переключати , бо має три позиції .


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Новачок у моциках
СообщениеДобавлено: 20 окт 2023, 15:08 
Не в сети
Гость форума
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 14 окт 2023, 11:03
Сообщений: 7
Откуда: Рахів
Мото: geon x-road 250 lite (2023)
Возраст: 36
Тел.: 0669518753
Имя: Микола
Знайшов. Прилегкому повороті руля направо КЗ. зняв пластік з фарами помнув кабеля наявно нічого не видно , клеми не дивився тому що само пройшло. Вже не горить запобіжник, закрутив назад все ок. Побачу як далі буде вести себе.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 7 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 88


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB