Спрятать Показать
Текущее время: 29 мар 2024, 11:22

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 737 ]  На страницу Пред.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 31 мар 2015, 20:53 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Перебрався через гори в Антонівці.
Изображение
Там між горами - хутір Лісовики. Раніше сюди на вертольоті прилітав Кравчук. Тепер не видно.
Изображение
Нюрин ставок. Найкраща вода в околицях. З гліцерином. Джерельна.
Изображение.
Пошастав нетрями між гір, надивився всяких файнот і вибрався на Данилову гору до церкви. Її збудувв батько Данила Галицького Роман
на честь народження сина. І місто тут назвав - Данилів . Та церква і вали - то все, що лишилось від могутнього міста, яке так і не взяли
монголо-татари.
Изображение
Улюблений краєвид в сторону Стіжка.
Изображение
Звідси, зі сторони Шумська колись на різдво прийшли вороги...
Тепер тут весна...І за свідка - лише стара церква...
Таке...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 06 апр 2015, 14:11 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Трохи холодно. Але проїхався.
Изображение
В Лішні вже весна.
Изображение
Виїхав майже наверх гори біля колишнього розсадника Кременецького ботанічного саду. На карті висота тут 370 метрів. Підсніжники лише зацвіли. І висотою десь 18 см.
Изображение
А внизу тут зовсім весна.
Изображение
Натрощив пів-пакета ведмежої цибулі( черемші). Буде салат суперовий з вареними яйцями і сметаною...
Изображение
Пробрався на колишній хутір Данилівка під Даниловою горою. Тут серед покинутих садків лише одна могила.
Изображение
Поховані тут дві родини поляків. Загинули в 1943 році. Сумна їх історія. За 5 км на хутір Козаччина біля Забари вночі приїхали вояки УПА. Один поляк побачив і збіг з гори вниз до хутора Гута і видав ще одному полякові цю звістку. Той запріг коні і бігом поїхав в Білокриницю та й закликав німецький гарнізон. Німці напали на упівців, багато загинуло і тих і інших. Німці спалили всю Козаччину, а бандерівці повбивали поляків, які попали під гарячу руку.
Отак ні за що згинуло дві родини... Про це розказав мені старий Радчук зі Стіжка.
Изображение
Знов вибрався на Данилову гору.
Гарно тут..

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 12 апр 2015, 19:41 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Изображение
Навозився , як вуж. Фсьо пахне, як скажене...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 17 апр 2015, 09:46 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
14 квітня їздив на фестиваль-реквієм " Гурби 2015"
Изображение
Рок-гурт " Тінь сонця" Київ.

Народу було багато. Хоч і було холодно, сніг з дощем. Шанували битву 3500 упівців проти 35000 НКВД, авіації і танків в 1944 році.
УПА тоді перемогли...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 17 апр 2015, 19:50 
Не в сети
Участник GEON клуба

Зарегистрирован: 21 июн 2012, 18:22
Сообщений: 444
Возраст: 41
Имя: Виталий
Надо же, а я и не знал что у НКВД в 1944 году были танки с авиацией... В википедии пишут: "Наро́дный комиссариа́т вну́тренних дел СССР (НКВД СССР) — центральный орган государственного управления СССР по борьбе с преступностью и поддержанию общественного порядка, обеспечению государственной безопасности в 1934—1946 годах. Образован постановлением ЦИК СССР от 10 июля 1934 года[1]. В состав НКВД СССР вошли НКВД РСФСР и ОГПУ СССР, переименованное в Главное управление государственной безопасности (ГУГБ).

В сфере ответственности НКВД находились коммунальное хозяйство и строительство, другие отрасли промышленности, а также политический сыск и право вынесения приговоров во внесудебном порядке, система исполнения наказаний, внешняя разведка, пограничные войска, контрразведка в армии.

НКВД по существу являлся жёстким каркасом всей советской государственной системы. Впоследствии преобразован в МВД СССР и МГБ СССР." ...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 18 апр 2015, 04:25 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Крім танкового полку і авіаполку в битві приймали участь два бронепоїзди. Один стояв в Мізочі і стріляв в сторону Гурб, а другий стояв біля Шепетина і бив на Антонівці на Штаб УПА. В Антонівцях в Штабі лишилось 13 чоловік імітувати оборону . Вони всі загинули, як герої. Основний загін УПА біля Гурб прорвав кільце і вийшов з оточення в сторону Славути і Шепетівських лісів. На Гурбах не зміг вийти з оточення лише госпіталь , медсестри і діти. Всіх совєти покололи штиками. Там стоїть пам"ятник. Село Гурби спалили і жителів повбивали.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 18 апр 2015, 08:36 
Не в сети
Участник GEON клуба

Зарегистрирован: 21 июн 2012, 18:22
Сообщений: 444
Возраст: 41
Имя: Виталий
Если госпиталь и медсестры с детьми противника, то по законам военного времени их можно только в плен брать, а такое убийство является военным преступлением. А вот как расценить когда это граждане своего государства даже не знаю. И на Кавказе случались страшные вещи на освобожденных территориях и уже после войны. Теперь многие реабилитированны.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 18 апр 2015, 21:12 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Виталий писал(а):
Если госпиталь и медсестры с детьми противника, то по законам военного времени их можно только в плен брать, а такое убийство является военным преступлением. А вот как расценить когда это граждане своего государства даже не знаю. И на Кавказе случались страшные вещи на освобожденных территориях и уже после войны. Теперь многие реабилитированны.

Радянська влада на Західній Україні знищила сотні тисяч мирних людей. Під час бандерівщини в Харкові було випущено майже 30 тисяч екаведистів, які працювали тут під виглядом УПА , вбивали вчителів, голів колгоспів, інтелігенцію, багатих селян і писали записки, що вбивали їх.за співпрацю з радянською владою. Таким способом настроювали населення проти УПА. В результаті таких провокацій і бандитизму загинуло дуже багато невинних людей. Тому на Західній Україні ніхто не скаже, що ми - визволена територія. Ми - територія , захоплена іншим загарбником, набагато кривавішим за німців.
Така правда.. Тому і Росію і російську церкву тут вважають окупантами. І 10 мільйонів загиблих від голоду в 1933 році - теж пам"ятають...
А особливо в таких місцях, як Гурби.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 18 апр 2015, 22:06 
Не в сети
Участник GEON клуба

Зарегистрирован: 21 июн 2012, 18:22
Сообщений: 444
Возраст: 41
Имя: Виталий
Не надо путать СССР и Российскую Федерацию. Голод был и в Поволжье, и много еще где, а на Кубани казачество чуть ли не полностью уничтожено при советской власти. Какие-то автономии прекратили свое существование и были депортированы целые народы. Украина как и Российская Федерация вышли из состава СССР, при чем Россия несколько раньше. Советский союз это общее прошлое. Не надо забывать и о достижениях при существовании СССР. Что же касается Православной Веры, так в советское время у нас на нее были гонения, теперь возрождение. Можно многое привести в пример из прошлого церкви и ее представителей, но обсуждать религию дело неблагодарное. Кому интересно существуют Вселенские Соборы на которых и выносятся определения что есть ересь, а на что Воля Божия. Московский Патриархат на них не верховодит. Там не получится никого ни запугать, ни купить, ни обмануть. Полностью согласен с мнением одного священнослужителя, что кто искренно ищет Бога, придет к Нему Волей божией.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 18 апр 2015, 22:37 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Досягнення СССР - Голодомор, Гулаг, десятки мільйонів смертей своїх громадян. Така ціна цієї держави.
Я не хочу, щоб мої діти повторили долю моїх предків. Тому розказую і показую їм правду.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 18 апр 2015, 22:47 
Не в сети
Участник GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 03 сен 2012, 09:35
Сообщений: 220
Откуда: Львів
Мото: Geon invader 250, ,Honda nt650v Deauville
Возраст: 32
Тел.: 0967807118
Имя: Роман
Виталий писал(а):
Не надо путать СССР и Российскую Федерацию.

Ну таякби наслідниця.А звідки прийшов ссср? Звідки приходили московіти в козачі часи,про теперішні не буду розводити ....
DIDO гарні фотки :good:

_________________
Rock & Roll Over


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 19 апр 2015, 08:23 
Не в сети
Совет GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 ноя 2011, 13:40
Сообщений: 4331
Откуда: Запорожье
Мото: GEON NAK 350i
Возраст: 58
Имя: Юра
DIDO , Виталий, Ваши путешествия и фото отчеты смотрю с упоением. :good: Огромное СПАСИБО за то, что даете посмотреть на ваши Родные края, вашими глазами!!! :friends: Но!!! :evil: Не ужели Вам не хватает грязи в телевидении и СМИ? :bad: Грязь которая льется неограским водопадом и стремиться нас посорить, :bad: задайте вопрос - кому это выгодно ( только посмотрите со стороны, а не с точки зрения Ваших убеждений) :no:
Есть истинна:
У страны у которой нет ПРОШЛОГО, никогда не будит БУДУЩЕГО!!!!
Посмотрите на Германию, как она извлекла уроки с истории. Наша история это не только НКВДэ и гулаг, всем тем что пользуемся мы сейчас созданно через боль и самопожертвование......
Представте ситуация:
В доме горид камин, согревает большую семью, дает тепло и вот маленький мальчик еще не знает, что огонь как согревает, так и уничтожает, пытается рукой попробовать что это там внутри светит и дает тепло, ну не уследили родители, обжегся мальчик, слезы... Родители утешают, и грозят огню- НУ!!!, НУ!!! - наказать, что бы мальчик успокоился.... Возникает вопрос, кто или что виновато в этой ситуации - родители, мальчик, огонь???? Я вижу что НИКТО и НИЧТО? Родители дали потомство и растят, огонь согревает и уберегает семью, а мальчик получает БЕСЦЕННЫЙ ЖИЗНЕННЫЙ опыт!!!
Сколько бы не говорили мальчику это больно, все равно не понял бы пока сам не попробовал...
Извените за флуд, нагорело
Наш форум это технический + наглядно туристический, хотим пофлудить есть БББООООЛЛЛЬШАЯ тема для этого......

_________________
Четыре колеса возят тело, а два - ДУШУ!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 19 апр 2015, 09:51 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20782
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 56
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
Будет жаль если эту красивую информационно-краеведческую тему затянет в болото политических обсуждений.

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 19 апр 2015, 13:02 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Друзі, я поважаю думки і переконання всіх , з ким спілкуюсь. Незалежно від політичної, національної чи релігійної приналежності. Ніколи нікому в чужих темах не вказував і не переконував в протилежному.
В своїй темі я викладаю фотки своїх подорожей по своїй землі і даю свої коментарі. І якшо комусь мої коментарі не до душі, то можна їх не читати. І не варто переконувати мене , що чорне - то є біле... Мені 55 років, маю вищу освіту, внуків. Я , мої батьки, діти і внуки не любимо все , що пов"язано з радянською владою , російською імперією і російською церквою. Бо вони принесли на мою землю кров, злидні і хамство на протязі столітть. Забрали в моїх предків потом зароблену землю. Я маю на це право. І прошу це право так само поважати, як я поважаю право інших любити совок, совєцьку армію, російську церкву. Бо люди мають право бути такими. І я маю право бути іншим.
Це - нормально. І не варто тут про це дискутувати.
Краще приїжджайте в гості на бандерівщину. Тут гарно. :beer:
Таке...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 19 апр 2015, 17:02 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Вибрався на Лішню.
Изображение
Каплиця святої Анни.
Изображение
Затишно тут. Чим каплиця добра, то тим, що людей нема, як в церкві.
Изображение
Хрест весь в квітах і рушниках, як колись Велес... І водичка тут - аж зуби зводить...
Изображение
Озеро під Даниловою горою сухе, як осінню...
Изображение
Здибав тут одного спеціаліста по жабах і вужах. Постояли, подивились один на одного... Літом тут жаб певно не буде...
Изображение
Стара гірська дорога з Шумська на Стіжок. Сюдою наступали монголи. Через три кілометри їх чекала перша велика поразка....
Изображение
Внизу під горою знайшов гарне джерело.
Изображение
Трохи нижче виявив висохлого ставка. Дощі змінили русло струмка і вода пішла мимо. Трохи попрацював і десь через місяць можна запускати рибу... :evil:
Изображение
Гарна тут між горами природа... Кругом джерела, квіти...
Скоро приїду перевіряти , як там ставок...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 19 апр 2015, 18:57 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20782
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 56
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
DIDO писал(а):
Дощі змінили русло струмка і вода пішла мимо. Трохи попрацював і десь через місяць можна запускати рибу...


Виталий вы точно Мольфар. :beer:

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 22 апр 2015, 21:38 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Повозився три годинки...
Изображение
Поїхав в глушину. Стою на кордоні Тернопільської і Рівненської областей. Дике-предике озеро Спірне.
А водички зовсім мало.... Де качки гнізда зроблять? ...
Изображение
Торік осінню був сильний вітер і я біля цих джерел бачив вовка. Теж пити хотів... Тепер тут національний природній парк. То сірі почали появлятись. Он видно козячу стежку....
Изображение
Видерся майже наверх. Тут анемони саме починають цвісти. І більші, ніж будь де.
Изображение
А ці райські створіння навіть не знаю , як називаються. А пахнуть....
Часом так небагато треба, шоб нагадати собі, шо життя - таки гарна штука...
Чого і всім бажаю.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 29 апр 2015, 09:50 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Веселівка.
Изображение
Звідси починається довгий узвіз. Зверху попадаються ясени по років 500.
Якимось чудом ніхто їх не зрізав.
Изображение
Вибрався на скелі біля Сичівки. Краєвид на центр Кременця.
Изображение
А такий вигляд на захід.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 29 апр 2015, 12:30 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 21 окт 2011, 12:12
Сообщений: 462
Откуда: Украина
Мото: Yamaha YBR 125
Возраст: 55
Тел.: 0971412854
Имя: Юрий
DIDO писал(а):
Друзі, я поважаю думки і переконання всіх , з ким спілкуюсь. Незалежно від політичної, національної чи релігійної приналежності. Ніколи нікому в чужих темах не вказував і не переконував в протилежному.
В своїй темі я викладаю фотки своїх подорожей по своїй землі і даю свої коментарі. І якшо комусь мої коментарі не до душі, то можна їх не читати. І не варто переконувати мене , що чорне - то є біле... Мені 55 років, маю вищу освіту, внуків. Я , мої батьки, діти і внуки не любимо все , що пов"язано з радянською владою , російською імперією і російською церквою. Бо вони принесли на мою землю кров, злидні і хамство на протязі столітть. Забрали в моїх предків потом зароблену землю. Я маю на це право. І прошу це право так само поважати, як я поважаю право інших любити совок, совєцьку армію, російську церкву. Бо люди мають право бути такими. І я маю право бути іншим.
Це - нормально. І не варто тут про це дискутувати.
Краще приїжджайте в гості на бандерівщину. Тут гарно. :beer:
Таке...

Не хочу развивать эту тему и надеюсь, что мой пост будет завершающим.
Как в последнее время выясняется, мы совершенно не знаем истории Украины, сейчас уже все знают: то, что мы учили в школе,- это умело искаженная история! И я (мы) благодарен Виталию за ту информацию которую он несет в своих постах, как источника знаний, которые нигде нельзя почерпнуть. Он вырос в своем крае, от дедов и родителей знает историю правдивую, мы же только по "учебникам". Может кому то это не по душе... Но когда узнаешь правду, она бывает настолько страшной, что не хочется ее знать, хочется бежать от нее...
Я по национальности русский, но родился и вырос в Украине. Я не осуждаю русский народ, но мне обидно, что они не зная правды осуждают (мягко сказано) и не понимают украинцев.
Жена меня давно просит написать Виталию как мы ему благодарны за фото, информацию, тепло и любовь к Украине и своему краю, которые он несет в своих постах. Но все не знал какие слова подобрать, ведь уже сколько сказано. Мы любим Украину и сейчас еще больше. И (лично мне) стыдно что мы так мало знаем о своей Родине.
Обязательно приедем в гости на бандеривщину. В декабре отпуск именно туда и планировали. :) :beer:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 01 май 2015, 20:40 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Дякую, Юра.

Гурби-Антонівці 2015. Теренова гра.
Изображение
Сьогодні нарешті попав до найкращої української молоді. Кожного року в антоновецькому Штабі УПА проходить теренова гра" Гурби-Антонівці"
Цьогоріч сюди приїхав Володимир Чермошенцев - 87річний ветеран УПА російського походження. Після анексії Криму виїхав звідти і поселився в пансіонаті біля Тернополя. Він учасник боїв УПА в Криму і на Західній Україні.
Изображение
Групове фото. Тут десь є наш Шмульке. Він вичислив мене по мотику. Приємна зустріч.
Изображение
Одна з сотень на марші.
Изображение
Повстанська ринва. Джерело вище під верхом гори Шийка за метрів 150. Сюди тече по дерев"яних ринвах, як і колись.
Изображение
Полазив трохи понад річкою Іловицею
Изображение
Нетрі біля Карого Лугу. Річечка Ситарка.
Изображение
Кінець Карого Лугу. Пташки співають, аж лящить.
Бекас літає над головою і блеє баранчиком.
Файно тут посидіти і згризти шматок сала з черемшою...
Таке..

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 11 май 2015, 21:23 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Дочекався.
Изображение
Трохи проспав. Ведмежа цибуля внизу вже перецвітає. А в горах...
Навіть не знаю , скільки її тут гектарів.
Яка там долина нарцисів... Весь ліс по коліна , як в молоці.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 11 май 2015, 22:00 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20782
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 56
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
Дааа...думаю это надо видеть в реале и дышать носом :good:

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 май 2015, 18:16 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Для тих, кому цікаво.



http://www.litopys.com.ua/ Історія України енциклопедія
http://borys-javir.dreamwidth.org/134242.html#cutid1 рогатин чортова гора
http://ridnyjkrajberezhany.blogspot.com ... _5293.html чортів камінь бережани
https://ru.wikipedia.org/wiki/Языческие_святилища.._древних_славян
http://www.litopys.com.ua/encyclopedia/ ... na-pol-ss/ c.Бабка Рівненської
http://turson.at.ua/index/0-67 арх памятки
http://www.okraina.com.ua/blog/prikarpate/1034 терношорське
http://www.okraina.com.ua/blog/prikarpa ... ha-predkiv
http://zbruc.eu/node/13458 говда +++
http://zbruc.eu/node/9931 збруцькі ідоли
http://zbruc.eu/node/9931 богит
http://zbruc.eu/node/17031 сабариха
http://zbruc.eu/node/17031 залужжя ст.збараж
http://zbruc.eu/node/18895 перунівка
http://nnph.if.ua/2011/04/04/580/ Гуцульські

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 16 май 2015, 12:45 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Початок ще одного Кременецького узвозу .
Изображение
Звідси з Сичівки до єврейського кладовища більше кілометра з гори.
Изображение
Весною тут добре видно всі могили і величину цвинтаря. Тут їх понад 14 тисяч.
Изображение
З гори над Жолобами добре видно вдалині Почаївську Лавру.
Изображение
З"їхв вниз в село і тепер бачу , чому воно і називається Жолоби...
Изображение
Вернувся наверх і поїхав за Чугалі до озера Махлянка.
Изображение
Добрався до свого ставка. Вода вже потрохи набирається.
Изображение
Біля води сидів файний тхорик і чатував на жаб. Як побачив мене , то погнав до старої липи і сховався в дупло.
Життя продовжується.
Таке...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 19 май 2015, 09:17 
Не в сети
Интересующиеся
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 апр 2015, 21:01
Сообщений: 14
Откуда: Lypnyky (Lviv)
Мото: Honda XR125, Speed Gear Force 400
Возраст: 36
Тел.: -
Имя: Svitlana
Гарно. :good:
Мені все кортить поїхати в ті місця.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 737 ]  На страницу Пред.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB