Спрятать Показать
Текущее время: 28 мар 2024, 13:16

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 737 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 10 мар 2012, 13:49 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Подорожую багато, далеко, високо і сам.
Изображение
Драгобрат між Стогом і Жандармом.

Якщо комусь потрібно - поділюсь цікавими дальніми маршрутами , а також хорошими локальними по Західній Україні. На таку думку мене навели багато зустрічей з такими , як я мандрівниками , що проїжджли мимо класних місць по трасах і дивувались, що багато чого в НЕТі ,туристичних мапах немає і шкодували про це. Це стається і з західняками і східняками. То я потрохи поділюсь з Вами , розкажу про унікальні об"єкти, або просто варті уваги. Може комусь це і згодиться.
Изображение
Певно , варто почати з моїх рідних місць. Живу в на кордоні між Рівненською і Тернопільською обл. на трасі Брест- Чернівці. Близько Дубно (Дубенський замок Острозьких і Любомирських , входить в десятку найбільших в Україні і найкраще збережених),щорічно тут великий рок-фестиваль "Тарас Бульба" . Далі 5 км по трасі на Львів зліва Тараканівський форт
Изображение
( один з найбільших в Східній Европі , 4 підземних рівні, 2 наземні, довжелезні тунелі, любителі екстріму можуть погасати мотами по них. Без доброго ліхтаря ходити в глибини форту небезпечно.Споруда - величезна). Якби у олігахів була клепка в голові - то цей безхозний супероб"єкт міг би стати величезним музеєм, готелем і взагалі - супермісцем. Але не з нашою "елітою". З Дубно варто звернути на Кременець і Почаїв
В Почаєві лавра , збудував її наш Микола Потоцький ( з Золотого Потоку, там його родовий замок) на свої гроші, греко-католик.
Справа 3 км ще один монастир Почаївський скит. перед ним величезне монастирське кладовище. Далі по дорозі на Кременець 12км ліворуч Божа гора .Стоїть окремо , на ній скелі,печери . скит неканонічних монахів в печерах(єдиний в Україні), джерело, каплиця, стопа Божої Матері ,природа... Там в 381 році готський конунг Вінітар розіп"яв волинського князя Божа і т.д Ще недалеко Онишківці -дж св Анни,жін монастир, великий комплекс, торговий в основному ,російської церкви, але людей море.
Від Дунаєва поч.Кременецькі гори,є до Кременця дороги добрі з обох боків гір, класні проїзди,
скелі. В Кременці замкова гора Бона, можна виїхати на самий верх,основа шкіряного моста на Черчу, ліцей, архітектура,Дівочі скелі. Біля села Чугалі скелі Куряча лапка і класне гірське озеро Махлянка.
Далі на Білокриницю(палац граф Вороніна - лісотехнікум) і поворот праворуч на Шумськ. В Лішні над дорогою озеро і джерело св.Анни .Далі ліворуч Стіжок,там замкова гора,музей, монастирські скелі.старовинне кладовище з сотнями козацьких хрестів.Кругом одні гори.
Изображение
За стіжком одразу Данилова гора(городище Данилів,татари не взяли) - панорама!!!!! Місце привалу супер!!!
Изображение
зверху церква ХІІІ ст.батько Данила Роман збудував.діюча.Щороку там на другий день Трійці фольк-фестиваль "Братина" Ще далі дж.Амфілохія. туди приіздила лікуватись навіть Алілуєва. Далі Антонівці - гора Уніяс (городище Утог ХІ ст),
6 рядів валів.величезне,скелі.Під горою над дорогою озеро,джерело.Світло сюди провели 1989 р. Бандерівське село - все вивезли на Сибір в 1952.
Изображение
Далі -дорога в штаб УПА. Річ унікальна -будинок стоїть в глибоких лісах на 12-ти жорнах з млинів . Тут цілий комплекс,

Изображениенавіть діюча бандерівська криївка на 6 кімнат. Мало хто скаже ,я був всередині у бункері УПА на 6 кімнат ...+літній клас. Звідси почалась найбільша битва 3000 упістів проти 35000 військ НКВД,танкового полку,2х бронепоїздів і авіації. УПА перемогли.
Зверху гора Шийка - панорама на 80 км гір і лісів. По горах повно джерел. Далі між горами на Іловицю, де народився і вилікував сотні тисяч людей Яків Головатюк( св.Амфілохій) .далі Кути і старовинний Шумськ. Далі- або на Остріг,або на Тернопіль.
Майже всюди тут можна доїхати на стриті чи туристі. А ще чимало менш доступних об"єктів.
Кожна гора - то історія. І краса.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 10 мар 2012, 14:00 
Не в сети
Участник GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 09 янв 2012, 23:51
Сообщений: 155
Откуда: Киев,Украина
Мото: Daytona-350i, Kawasaki Vulcan LT 903
Возраст: 45
Тел.: 0982269990
Имя: Владимир
Виталий,спасибо за интересный рассказ.А фотки есть? Хотелось бы полюбоваться этой красатой.....


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 10 мар 2012, 14:18 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Изображение
Хочу додати , що в Кременці з замковоЇ гори просто божевільна панорама.Князь Радзивіл кохав польську королівну Бону( Бонавентуру),італійку. Поки вона жила в Кременці,він збудував для неї повно архітектурних шедеврів, замок і шкіряний міст 800 м, Вона мала проїхати на колісниці по мосту з гори Бона на гору Черча, але при будівництві міст обірвався. Основа моста з виходом в прірву 200м є , як доказ .2 лижних трампліни, санна траса,собори,ліцей , монастирі, з Бони видно Почаїв.
Изображение
Ще недалеко від Дунаєва і Божої гори є хутір Вірля.від слова вірли, орли. Там серед озер острів . на острові пам"ятник . То був замок Анни Гойської і там сталися перші великі зцілення від ікони Матері Божої ПочаївськоЇ і почалась її велика історія. Турки взяли замок. За той острів воюють всі українські церкви.
Кожен рік в Бережцях біля Кременця є файний мотозліт біля гарних ставків в лісі.
Таке...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 10 мар 2012, 14:46 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Дуже гарна місцина - товтри в Тернопільській обл + заповідник Медобори ,що басейні Збруча. Від Тернополя -
Изображение
Скалат(замок над трасою), Гримайлів(замок), музей заповідника Медобори, далі по трасі - на Гусятин. З лівої сторони вздовж дороги починаються товтри( невеликі гори з скелями , рослинність унікальна, є такі квіти,що ростуть тільки на одному горбку і більше ніде в світі, навіть на сусідньому горбку їх нема) , тягнуться вони вздовж обох берегів Збруцького каньйону аж до Дністра. Місцями на товтрах таблиці - прохід з представником і № тел.лісника. Будь-де не поендуриш. Та й квітки шкода. Краса там несмішна. Жива Монголія. Тільки наша.Потім ліворуч починаєть лісовий масив Медоборів . Далі в с.Городниця наліво, 4км знаменита гора Богит. Туди бажано йти теж з лісником або акуратно , читаючи таблички. То незнищене язичницьке городище-святилище, там є чітке місце,де стояв знаменитий Збруцький ідол - кам"яний Світовид 3,5 м, поляки знайшли його в Збручі і стоїть тепер він в Кракові в Ягеллонському університеті. На тому місці варто постояти самому, відчуття цікаві. Зроблене у формі восьмикутної зірки діаметром метрів 9, як вифлеємська. Аж дивно. Ще там є жертовники, дольмен , не вкладається в голові ,як його склали колись. Автентичне місце. Сюди з усієї України і не тільки приходять біоенергетиеи, Рунвірівці і т.д.
Далі Гусятин. кілька файних готельчиків.Ночівля. Збруч тут широкий в каньйоні -водосховище Боднарівської ГЕС починається. ГЕС класна ,древня, сидять собі діди в куфайках, пачать папіроси,балакають і виробляють електроенергію для нашої Батьківщини! Все таке колхозно-совєцке, але справжнє. Як польська молотарка.
Изображение
Далі Сидорів - знаменитий Сидорівський замок Калиновських ,як корабель. Стоїть на гострому півострові ,кругом річка. Більша частина руїни, але враження класні.Річку мотом вбрід і дорога навкруг замку наверх...Супер.
З Сидорова через Збруч на карті - дорога, а насправді класнючий пішохідний підвісний міст в Шидлівцях
Изображение
,місце казкове , + справа мурований польський водяний діючий млин. Для табору дуже гарне місце.
Далі вздовж Збруча вниз дуже хотілось доїхати до Дністра. але поки не вийшло .Прийшлось вертатись. Робота. Іншим разом доведу справу до кінця. Назад до Гусятина, тоді через міст на Хмельницьку сторону , поворот ліворуч на Закупне в сторону Сатанова. Зліва знову видно масив Медоборів. В Іванківцях є унікальні підземні кам"яні копальні. Там можна мотиком всередині погасати, як в тунелях Тараканівського форту. Адреналін!!!
В Сатанові замок, ГЕС, монастир з печерами, курорти, рукотворні водоспади - народу, як мух.
Далі знов через Медобори на Тернопільщину. Справа знову товтри, ще гарніші. особливо біля с Вікно. + скелі Франка. Між ними їздив і не міг наїздитись. Як сопки.Тільки скелі зверху. І кругом квіти. Дуже гарно. Там теж таблички - ходити з лісниками. Я доріжками ,трохи ризикував. Народ там ходить пішки, фоткає.
Ось. Дороги по цьому маршруту в основному добрі, кілька місць можна пішки трохи.
Одна біда , трохи в стороні від головних трас. Але над ними не дуже що є.
Таке...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 10 мар 2012, 16:39 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
В мене був легкий турист. Продав. Може візьму Geon 350 Tourer. Кілька об"єктів зараз : Тернопільська обл. Бучацький р-н - водоспади с Русилів (22 на 1 км річки),Возилівські(8шт) Переволоцькі, Сокілецькі. Космиринські ,біля с. Делева. Близько замки Червоногородський,Бучацький, Язловецький ,Підзамочок,Золотий потік. Лавра Зарваниця.Печери і водоспад св.Онуфрія .А ще там тече прекрасна Стрипа в каньйоні, перекати, пороги. То все один район.І такого добра тут -вагон. Майже все є в НЕТі. Ці об"єкти дуже близько один від другого, і доїхати можна майже впритул. Наприклад, Русилів - до крамниці , ставимо моти надворі в крамарки (дати гривень по пару і поїсти за столиком) і вниз. До першого водоспаду 200м. Їх 22, сер"йозних штук 14. найвищий 10м. Варто іти прямо по руслу , спускатись прямо біля водоспадів, 3 прийдеться обійти. Як є дівки - то канат добре мати 8-10м. Взуття буде мокре.
Изображение
Але через 200 м нижче - Стрипа бурхлива, можна відпочити , а тоді справа доріжкою вздовж водоспадів - наверх 1.2 км. Якби то все було хоч би в Італії - все село булоб в котеджах і мотелях. А тут ... Але який кайф то вживу пролазити !!!!!!!!!
Изображение
Ще одне. Взагалі на Україні десь до 140 замків. З них половина - в Тернопільській області. А в Борщівському р-ні - певно половина всіх печер України, а Оптимістична претендує на звання найбільшої в Европі. Отаке...
А от і дальнобой ..... Зі Львова до Львова .Якби б трохи ендурніший мотик- від Буська горами до Підкаменя,далі горами від Почаєва до Шумська .Вишнівець палац,Збараж замок ,Тернопіль , Скалат замок ,далі від Гримайлова товтрами до Хотина .там тобі і Вертеба, там тобі Кришталева ,замків понад Збручом пачка, тоді понад Дністровським каньйоном до Нижніва , там пару десятків водоспадів ,далі на Маняву, Яремчу, на Свидовецький хребет наверх. наверху озера ,Чорногорський хребет наверх, Боржавський хребет наверх .далі Сколівськими Бескидами додому . ОТО МАРШРУТ! . + по дорозі зо 2 десятки замків... з півсотні водоспадів ... часом палатка. часом і душ... тіко 2500км ,з них більше половни - не по трасі. Згодом викладу ще шматки з цього маршруту більш детально.

"Життя під час подорожі - то мрія в чистому виді."
Таке...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 10:40 
Не в сети
Друг GEON клуба

Зарегистрирован: 27 июн 2011, 15:14
Сообщений: 114
Возраст: 27
Имя: Влад
Дико хочу посетить Сидоровский замок, в прошлом году ездили по Тернопольщине на машине, но туда так и не попали. И вообще, тема интересная, будет интересно почитать продолжение. :good:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 10:52 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
На Пантері легко переїдеш в брід річечку по лівому спуску і відразу круто направо понад річечкою кругом замку наверх. Те що залишилось справляє враження , а що там було раніше? Величезний. Певний час належав тамплієрам. Ще там величезний костел в селі. Скатнись на Шидлівці на пішохідній міст глянь. Місце супер.+ млин.+ там привал.
А модераторам - РЕСПЕКТ від діда.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 10:53 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20782
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 56
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
Виталий благодарю, очень интересно и познавательно :good:

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 10:56 
Не в сети
Гость форума
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 мар 2011, 12:33
Сообщений: 652
Откуда: г. Вишневый
Мото: GEON Invader 150
Возраст: 35
Тел.: 068-129-67-**
Имя: Вадим
:good: Хорошее описания, фото очень сильно подчеркивают дух рассказа. Спасибо!

_________________
А все равно Жизнь прикольная штука!)))


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 11:00 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Дякую. І Вам повага за працю,конструктив у всіх питаннях. Бажаю здоров"я, наснаги, втілення мрій і гарних подорожей.
ДІДО
П.С. Життя - одне. І варто його прожити,а не пролежати.
Точки в Карпатах для ендурників і не дуже тяжких спортів, майже кругом Турер пройде . аби не було довгих дощів.
-----в Перечинському районі Ворочевський вулкан,жерло.300на 350м,весною там озера .на карті це Антоловецька поляна, я туди "заїхав", "виїхав" на 150 сс туристі ,далі вниз "світильник" -привал для гірських велів .Клас. Наз.хребет Синаторій.Магнітні аномалії. Долина глюків ... (Народ пішки шукає то місце, ночує саме тут - "заради дивних небачених снів ", і не тільки наш...)Поч траси біля Невицького замку с.Камяниця - тяжка траса позначена жовтим для гірських велів, якоїсь там групи складності. Далі там справа - скеля метрів 100. далі зліва печера, далі спуск в с Турья Ремета. Там недалеко танковий полігон Оріховиця. Люди ганяють там на квадриках і гендуриках. Бачив цілі компанії...
Від Перечина перед Ка"яницею зліва занедбаний табір "Скалка" Ужгородського університету ,через Уж пішохідний міст.Біля моста над Ужом 40м скелі. За табором - стежка метрів 70 , тут живе унікал - біолог Олег в трипільській круглій глиняній хатині,два поверхи, форма -зрізане трохи яйце д7 метрів . Всередині все плетено. вікна круглі. Жодного цвяха , гострого кутка , і хата і господарство - як 5000 років тому... Живе сам. То треба бачити !!! Прохання не пхатися галасливою бандою , типу з пивом і т.д. Чоловік - відлюдник...
Ще з села Турья Поляна по дорозі Перечин - Свалява наліво в село і далі до турбази Воеводино до бет.моста 9км білярічки. там місце для розвороту авто і дорога наліво вверх
Изображение
до Водоспада Воєводин ( мені найкращий , бо людей майже нема ) ще 2.3км доїхати на ендуро легко за метрів 300 або лишити моти внизу на турбазі. Вище вдсп є ще один 5 каскадів 30 м. а вниз до турбази по руслу іти - ще штук40. Це місце на схід під Полониною Руною.(Соколові скелі), на них в гротах можна знайти леопардові саламандри...
Крім Чорногори рекомендую
Изображение
Свидовецький хр. трава загалом набагато менша три озера наверху для привалів .
Изображение
особливо Ворожеське, 1580м. Хребет здоровий Мотами можна об"їхати увесь за днів 2..Найвищ.1880 Близниця. Заїзд з Ясіні на притулок Драгобрат. Там готелі на 1300м суперові літом 50 грн з рила. Наверх звідти дві дороги. Без водянки- наліво до нижнього підйомника між горами Стіг і Жандарм а далі - куди серце ...
Таке...
Изображение
Полонина Руна. Вдалині 16км - під Голицею на поляні в ліску всесвітній фестиваль хіппі - РЕЙНБОУ 2009
Руна - Рувна- Рівна..1479м. Дуже широка, як плоскогір"я., зверху військова база покинута... Наверх є бетонка. Краєвиди - панорами. Верх безлісий.Кругом гори в лісах повно річок і водоспадів, хоч би в Лумшорах. + ванни , сам палиш, сам паришся...або не сам...
Фотки ще пошукаю... Правда частина ,і цих теж з мобілки, Вибачайте .Попередні повідомлення потрохи доредаговую.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 11:12 
Не в сети
Совет GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 ноя 2011, 13:40
Сообщений: 4331
Откуда: Запорожье
Мото: GEON NAK 350i
Возраст: 58
Имя: Юра
Огромное СПАСИБО Виталию, за рассказ. Заставляет не только гордится, что живёш в такой стране, но и помечтать и построить планы на будуюшие поездки.... :good: :roll: :roll: :roll:

_________________
Четыре колеса возят тело, а два - ДУШУ!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 11:31 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 ноя 2011, 00:12
Сообщений: 845
Откуда: Одесса.
Мото: Honda NT Deauville 650
Возраст: 39
Тел.: 0665029555 0677742456
Имя: Павел
Спасибо Виталий, получил огромное удовольствие от просмотра фотографий и прочтения рассказа :good: . Природа очень красивая, сразу появляется большое желание там побывать :) .

_________________
Главное не цель, главное дорога к цели


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 12:36 
Не в сети
Главный Модератор
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 фев 2011, 20:00
Сообщений: 5744
Откуда: г. Украинка
Мото: NAC 25, KLE-650
Возраст: 53
Тел.: 7846979
Имя: Юрий
Классные фотографии и описание :good: Спасибо.

_________________
То что судьба сломала, только любовь починит...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 15:26 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Крім мойого блеяння безсистемного поюзайте це- думаю всім поможе помріяти і скоріше і толковіше втілити плани в життя.
"Життя під час подорожі - то мрія в чистому виді" Гемінгвей. Мрій і дій.
http://castles.com.ua/hit.html . замки...

Я стараюсь добавити місця нестандартні, неописані, з своєю точкою зору. Може закоротко.
Таке..
Як Славік співає - "І міцно стиснувши зуби - маму ніжно любити. Хто ж тоді , як не ми - брати".

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 17:34 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Cheh писал(а):
Виталий,спасибо за интересный рассказ.А фотки есть? Хотелось бы полюбоваться этой красатой.....

Фоток вже трохи є. Дивись і читай. Далі ссилка про замки . Згодиться. Мрій і дій.
http://castles.com.ua/hit.html

Надіюсь, я трохи поповнив геонівцям і співчуваючим знання про мій рідний Захід, при змозі ще спробую. Часу трохи мало, робота, друга свого продав. Депресія. Туга. Весна. Хочу Турер 2. З бабками- питання ...поки малувато.
Таке...
Гарних подорожей і любові до наших залізних друзів !
Ваш ДІДО.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 21:45 
Не в сети
Участник GEON клуба

Зарегистрирован: 21 фев 2011, 15:45
Сообщений: 2361
Откуда: Donetsk
Мото: Lifan LF150-14 Cruiser
Возраст: 38
Имя: Сергей
читая такие строки и видя фото ... так и хочется туда ехать
и ехать там просто ради самой езды и атмосферы...

П.С. надеюсь появится время и поеду и на ЗУ


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 13 мар 2012, 22:45 
Не в сети
Участник GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 04 сен 2011, 17:52
Сообщений: 474
Откуда: UA.
Мото: угнали
Возраст: 44
Тел.: 09514929
Имя: Дмитрий
Виталий огромное спасибо за обзор . +


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 14 мар 2012, 19:50 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
[quote="sef1976"]читая такие строки и видя фото ... так и хочется туда ехать
и ехать там просто ради самой езды и атмосферы...

П.С. надеюсь появится время и поеду и на ЗУ[/quo

І у Вас всього є море. Одна Кам"яна Могила чого варта з її петрогліфами - найстарішим на світі письмом. А той же Гелон , з якого ми пішли в Трою і повернулись назад. А Галілея - в яку теж пішли гіперборейці і прийшли назад в Галичину. Геродот... Ми - найстаріший європейський народ - основа євро- і індоцивілізацій. Ми - найперші ,хто взяв в руки плуг і спік хліб. Ми.
Потрібно лише , як Вакарчук Славко співає " І міцно стиснувши зуби - маму ніжно любити ,хто ж тоді, як не ми - брати"
Подорожують по своїй землі її сини, А люмпени - пишуть " тут був Вася" і в Туреччині , і в Єгипті.
Свій до свого - по своє. І я на Схід багато за чим маю причину поїхати .
Шануймося, бо ми того варті! Гарних подорожей!
З повагою ДІДО двох внуків.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 14 мар 2012, 19:58 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
SAMOPAL писал(а):
Виталий огромное спасибо за обзор . +


Не журись. Завше так не буде.
Але і під лежачий камінь сто грам не тече. Купиш і коника. Так як і я . Тепер теж депресую, бо друга продав...
А на свіжий поки гривників малувато. Нічого.
Стара комсомольська приказка - ми ше не такі діла завалювали. Жарт.
Все буде добре.
Успіхів!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 14 мар 2012, 20:07 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Bodtek писал(а):
Классные фотографии и описание :good: Спасибо.

Изображение
Бажаю побувати...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 14 мар 2012, 20:16 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
stalker писал(а):
Огромное СПАСИБО Виталию, за рассказ. Заставляет не только гордится, что живёш в такой стране, но и помечтать и построить планы на будуюшие поездки.... :good: :roll: :roll: :roll:

Изображение
Маєш...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 15 мар 2012, 20:50 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Викторыч писал(а):
Виталий благодарю, очень интересно и познавательно :good:

А це у вас в Черкаській обл. справжній міні-фьйорд . Там ще є водоспад. На Схід теж є за чим поїхати.
Изображение
Що я таки зроблю, хай но обгрейдну мотика.
Гарних подорожей.

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 15 мар 2012, 21:23 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 ноя 2011, 00:12
Сообщений: 845
Откуда: Одесса.
Мото: Honda NT Deauville 650
Возраст: 39
Тел.: 0665029555 0677742456
Имя: Павел
Последняя фото это букский каньон, я был там, очень интересное место, есть пара фотографий на одной из них водопад, если Виталий не против могу их выложить.

_________________
Главное не цель, главное дорога к цели


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 15 мар 2012, 21:29 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 20:57
Сообщений: 651
Откуда: Рівненська обл Дубенський р-он
Мото: KAWASAKI KLE250
Возраст: 57
Тел.: 0505702890
Имя: Віталій
Yaiso писал(а):
Последняя фото это букский каньон, я был там, очень интересное место, есть пара фотографий на одной из них водопад, если Виталий не против могу их выложить.

Звичайно, цікаво , дуже прошу, Я туди теж хочу поїхати, Водоспади є не тільки на Заході. У Вас є прекрасні Буки і в Києвській області . Пошукай...

_________________
Знати чужу мову - почесно.
Замінювати нею мову власної країни - ганебно.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: МІЙ ЗАХІД
СообщениеДобавлено: 15 мар 2012, 21:56 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 02 ноя 2011, 00:12
Сообщений: 845
Откуда: Одесса.
Мото: Honda NT Deauville 650
Возраст: 39
Тел.: 0665029555 0677742456
Имя: Павел
Букский каньон в Черкасской области.
Вложение:
_var_www_storage1_temp_12_74_19_7p0w3KpD5L1UBLjE8KFT.jpg
_var_www_storage1_temp_12_74_19_7p0w3KpD5L1UBLjE8KFT.jpg [ 178.68 KiB | Просмотров: 25985 ]
Вложение:
_var_www_storage1_temp_12_74_19_pdKyN3mbFallmergO8G.jpg
_var_www_storage1_temp_12_74_19_pdKyN3mbFallmergO8G.jpg [ 227.11 KiB | Просмотров: 25985 ]

_________________
Главное не цель, главное дорога к цели


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 737 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 17


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB