Спрятать Показать
Текущее время: 27 апр 2024, 12:06

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Вітаємо створення тем для опису та обговорення цих мотоциклів, їх обслуговування, ремонту, тюнінгу та стайлінгу



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 51 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 17 июн 2012, 22:34 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 17 июн 2012, 21:51
Сообщений: 17
Откуда: Галич
Мото: geon tourer
Возраст: 54
Тел.: 0974910421
Имя: Олександр
Вітаю шановне товариство! Купивши собі апарат за зовнішній вигляд, ціну і дике бажання мати байк з нуля, я вляпався! Якщо рецензія проходить, то: сирішого моцика я і за союзу не мав! На спідометрі 500км, а проблем, як на суці блох. Амор без підкачки, товче аж в голову, накачав і відповідно гарантія дилерів мінус пів року. Підтікання антифризу і дуже незручне розміщення лапки гальм та переключення швидкості( можливо тільки у мене, але...) Сьгодні, тепло +30 -Будьте уважні!!!! проводка під сидженням загорілась ( добре, що тільки сплавилась) запобіжник не спрацював, дротики і їх захист повна .... Заізолював, обмотав ізолентою, було далеко від дому, і через 15 км, з гачка справа спадає на глушник якийсь блочок з дротами і знову коротить!!!!!!!!!!!!! Я не був на кросовій трасі, а на нашому рідному асфальті! Спроба повернути апарат на 2й день після покупки в мене була трішки невдала я втрачав 2-3тис. гр. пошкодував гроші....А жаль! Якщо не зітре пан Вікторич і всі хто щасливий, то хлопці - Китай це добре, але не вже.
P.S. На найближчий час я ваш і попробую все поставити на місце, але за що! Цьом па-па!

Устное предупреждение.
Провокация пользователя необоснованным утверждением.
Админ.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 00:55 
Не в сети
Друг GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 20 июн 2011, 04:59
Сообщений: 57
Откуда: Днепропетровская обл.
Мото: GEON TOURER
Возраст: 40
Тел.: 0502828989
Имя: ИГОРЬ
Александр, на счет Китая - согласен с тобой.
Но что нам "нищим" делать, если на японца нехватает $ ...

_________________
Жизнь слишком коротка, чтобы тащиться на четырех колесах.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 01:13 
Не в сети
Главный Модератор
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 23 фев 2011, 20:00
Сообщений: 5745
Откуда: г. Украинка
Мото: NAC 25, KLE-650
Возраст: 53
Тел.: 7846979
Имя: Юрий
Из сообщения Леся ничего не понял %) Все и не о чем.
При чем здесь гарантия и подкачка амортизатора :crazy:
Лапки неудобные, а при покупке было по другому? Глаза куда смотрели?
Замкнуло что-то, фигово конечно, хотелось бы увидеть фотографии, что к чему.
Не понятные намеки про Викторыча и всех, мы что уже гдето были знакомы :D
И ещё, обычно новые пользователи знакомятся :) А не панику разводят. 8)

P.S. интересно у кого мотоцикл покупал.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 08:36 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2012, 17:32
Сообщений: 255
Откуда: г.Луцк
Мото: GEON DAKAR TwinCam
Возраст: 36
Имя: Тарас
Ну что-же рас такая пьянка пошла,то пускай автор топика выложет фотоотчет,дабы не винить его в провокациях и т.д. 8)


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 09:04 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 14 июн 2012, 09:59
Сообщений: 22
Откуда: Ненька Україна
Мото: Выбор
Возраст: 45
Тел.: КиевСтар
Имя: Batrac
BIBO писал(а):
Ну что-же рас такая пьянка пошла,то пускай автор топика выложет фотоотчет,дабы не винить его в провокациях и т.д. 8)


Поддерживаю, прокашлял "А" то рассказывай и "Б"
Простите за флуд, давно читаю этот форум как гость, и ещё больше как пользователь, много толкового написано, может я неправ но за последний месяц, полтора создалось впечатление что этоn форум чисто деребанят с разных сторон, наверное кому-то он поперек горла стал. imho.

то Лесь, много слов и ничего конкретно, можно подробнее ?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 09:06 
Не в сети
Друг GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 май 2012, 12:34
Сообщений: 95
Откуда: Хмельницкий
Мото: Suzuki SV650s
Возраст: 30
Тел.: 0682048113
Имя: Юрий
Топик стартеру на ведре только кататься.

Аморт не подкачан и в этом проблема?
Какой блочок? какие провода?

Ты же не купил брендового японца, а с экономил деньжат и купил китайца. Будь добр после покупки хотя бы пересмотреть мот. Подтянуты ли все болтики, как что лежит и где находится. А то купил и газульки сразу, а потом через 2 тысячи мот - МЕТАЛОЛОМ.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 09:35 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 17 июн 2012, 21:51
Сообщений: 17
Откуда: Галич
Мото: geon tourer
Возраст: 54
Тел.: 0974910421
Имя: Олександр
Доброго всім здоровя!
Емоції дешо вляглися, але настрій не дуже. Попробую все попорядку. Взяв апарат в Ів-Франківську, чому? - вигляд добрий, посадка зручна, проїхав 50-100м ніби гаразд, беру. До помешкання 25км, їду- стопа на гальму падає, або напружену тримати або розвернуту на зовні. Лапка швидкостей те саме, ще й на шліцах відпущена, але це вже в дома. Попав у дощ перед хатою. На наступний день іду знайомитись ближче: під сідлом батарея до половини в воді, зливу нема- вимокав, просверлив. Дроти жахливо заізольовані і складені (властиво перед батареєю) внутрощі лампи вивалилися. Накачав амортизатор, стук пропав, на вихлопній білі плями від охол. рідини. Досить їду назад до продавців, пробую віддати. Юристи фірми даремно хліб не їдять. Оскільки я приклав пальці, то оплатившитранспорт, ремонт переробок і т.д - словом дорого, залишив. Ну і вчорашнє, глохне двигун на спуску, зупинив- запах горілої пластмаси, зняв сідло, а дротики плавляться,ну і далі не буду повторюватися. Блочок справа насиляється на пластину і якщо не закріпити він знову впаде на глушник. Знимки зроблю обовязково і попробую викласти. З електриком домовився про повну заміну проводки, якщо її мож так назвати. Ну а далі буде... Хотів зламати стереотипи і взяв його замість трансальпа.... =@ А вже в роках :"": Можливо це я такий фартовий. Цьом па-па.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 09:55 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 17 июн 2012, 21:51
Сообщений: 17
Откуда: Галич
Мото: geon tourer
Возраст: 54
Тел.: 0974910421
Имя: Олександр
Бачу, що ми не розуміємось. Я в тому віці, коли кручення шрубок і вдосконалення апарату не входить в плани. Накачавши амор самостійно, знімають гарантію, принаймі мені так повідомили. Про якість його не говорю, двох він не тримає! То про вашому не проблема. Передня вилка - по нерівності дрібній не спрацьовує не встигає. Ну одним словом хто буде поблизу, або в сторону Карпат буду радий поспілкуватись і поділитись не тільки проблемами. До вечора я ще працюю.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 10:08 
Не в сети
Участник GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 13 фев 2011, 10:19
Сообщений: 1890
Откуда: Киев
Мото: NAC.350
Возраст: 40
Тел.: 050-588-21-95
Имя: Иван
Та не!!! Чушь полная!!! Саша-а те у кого купил,не снимают гарантию за подкаченные колеса и залитый бензин?! Странно все как-то!!! У меня впечатление,что продали юзаный и убитый мот,который даже в порядок не привели перед продажей,а только протерли!!! Других мыслей просто не возникает....... :unknown:


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 18:39 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2012, 17:32
Сообщений: 255
Откуда: г.Луцк
Мото: GEON DAKAR TwinCam
Возраст: 36
Имя: Тарас
Фиг его знает я тоже брал во франковске,пока все пучком,а дальше видно будет


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 18 июн 2012, 22:30 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 17 июн 2012, 21:51
Сообщений: 17
Откуда: Галич
Мото: geon tourer
Возраст: 54
Тел.: 0974910421
Имя: Олександр
Електрик обіцяв взяти до роботи апарат завтра по обіді. Обовязково все зазнимкую і виставлю. Сьогодні він оглядав бігло і на моє запитання "чому не спрацював запобіжник? - він потужніший за проводку?!
Будуть новини, обовязково відпишу.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 10:14 
Не в сети
Гость форума

Зарегистрирован: 20 апр 2012, 20:01
Сообщений: 3
Откуда: Черкассы
Мото: Geon Tourer 350i 2012
Возраст: 26
Тел.: 093-744-1991
Имя: Руслан
Китай-есть Китай)У меня почти те же проблемы.Кроме проводки..хотя после одной поездки после остановки перестал качать насос...Поковырял провода и чудо! работает...вообщем провода надо перебрать.И амотр!Я так понял это геморрой Туррера))У кого он больше,а у кого и меньше)Как не качай,всё в воздух.Наверное надо менять( Может кто то посоветует,какого он спускает?


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 10:45 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 19 апр 2012, 17:32
Сообщений: 255
Откуда: г.Луцк
Мото: GEON DAKAR TwinCam
Возраст: 36
Имя: Тарас
RusVor писал(а):
Китай-есть Китай)У меня почти те же проблемы.Кроме проводки..хотя после одной поездки после остановки перестал качать насос...Поковырял провода и чудо! работает...вообщем провода надо перебрать.И амотр!Я так понял это геморрой Туррера))У кого он больше,а у кого и меньше)Как не качай,всё в воздух.Наверное надо менять( Может кто то посоветует,какого он спускает?

За аморт согласен качать бестолку,сейчас подыскиваю альтернативу,охлаждайка у меня сопливила из-под хомута,подтянул пока проблем ненаблюдаю,а так если ласт Бог здоровья и денег,турер у меня как начальный вариант,подучится ездить и немного гайки покрутить,дальше видно будет...пока мне нравится


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 11:01 
Не в сети
Друг GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 06 дек 2011, 18:13
Сообщений: 88
Откуда: Киевская область.
Мото: Был Yamaha TDM-850
Возраст: 41
Тел.: +380672461989
Имя: Виктор
- Я установил аморт от Kawasaki Z750. В моем случае для езды с пассажиром получился идеальный вариант.
- После пробега 1000 км и замены охлаждайки ничего не сопливит, даже хомуты не ставил.
- Заменил резиновый успокоитель на полиуритановый. За 2000 км нет и следа износа.
Всё остальное меня устраивает, надеюсь что больше менять ничего не придется.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 11:48 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20788
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 58
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
RusVor писал(а):
Китай-есть Китай)У меня почти те же проблемы.Кроме проводки..хотя после одной поездки после остановки перестал качать насос...Поковырял провода и чудо! работает...вообщем провода надо перебрать.И амотр!Я так понял это геморрой Туррера))У кого он больше,а у кого и меньше)Как не качай,всё в воздух.Наверное надо менять( Может кто то посоветует,какого он спускает?

BIBO писал(а):
За аморт согласен качать бестолку,сейчас подыскиваю альтернативу,охлаждайка у меня сопливила из-под хомута,подтянул пока проблем ненаблюдаю,а так если ласт Бог здоровья и денег,турер у меня как начальный вариант,подучится ездить и немного гайки покрутить,дальше видно будет...пока мне нравится


Кто нибудь знает истину "Как мал золотник и насколько он дорог" :wink:

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 11:53 
Не в сети
Друг GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 май 2012, 12:34
Сообщений: 95
Откуда: Хмельницкий
Мото: Suzuki SV650s
Возраст: 30
Тел.: 0682048113
Имя: Юрий
Такой тонкий намек.
С чувством юмора у вас все в порядке.

Иногда :D


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 21:26 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 17 июн 2012, 21:51
Сообщений: 17
Откуда: Галич
Мото: geon tourer
Возраст: 54
Тел.: 0974910421
Имя: Олександр
Пробую скинути знимки.


Вложения:
Комментарий к файлу: ну і ще одна знахідка, під баком дроти дотуляються до труб, завеликий люз нічого не скріплено.
IMG_3815!.gif
IMG_3815!.gif [ 219.85 KiB | Просмотров: 16009 ]
Комментарий к файлу: фабрична ізоляція пішла теж, там де скрутка, зєднання відпало.
IMG_3813!.gif
IMG_3813!.gif [ 155.76 KiB | Просмотров: 16009 ]
Комментарий к файлу: Зняв ізоленту
IMG_3810!.gif
IMG_3810!.gif [ 214.79 KiB | Просмотров: 16009 ]
Комментарий к файлу: Так виглядають дроти після моєї ізоляції.
IMG_3809!.gif
IMG_3809!.gif [ 247.54 KiB | Просмотров: 16009 ]
Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 21:37 
Не в сети
Рекламодатель
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 мар 2012, 23:03
Сообщений: 11
Откуда: Ивано-франковск
Мото: Geon
Возраст: 27
Имя: Роман
Доброго вечора панове геоноводи, доброго вечора п. Олександр.
Я саме той диллер з Івано-Франківська (Мотостарт), який продав п.Олександру Geon Tourer 350. Тож, Я вважаю, що просто зобов’язаний прокоментувати дану тему.
Однак почну з далеку, щоб всі форумчани могли сформувати свою думку.
На ринку мототехніки Ми (Ми- тому що нас двоє Андрій та Роман) працюємо 5-й рік. До цього прийшли не спонтанно, а це був виважений крок. Спочатку мотоцикли були нашим захопленням, потім ремонт мототехніки був засобом заробітку Романа. В 2007 році вирішили зайнятись не тільки ремонтом, а й продажем мототехніки. Спершу кілька років ганяли сумнівної якості дешеві мотоцикли та квадроцикли. Все це крутили, доводили до пуття і т.д. Досих пір отримуємо слова вдячності за ту мототехніку, яку колись підготовлювали та продавали. Потім звернули увагу на мотоцикли Geon. Самі поїхали в Одесу, зустрілись з керівництвом та вирішили – працюємо. Це все Я пишу для того, щоб зрозуміли, що Ми не новачки, та вміємо користуватись мототехнікою.
Тепер щодо самого Турера.
Сам мотоцикл Ми отримали 15 березня 2012 року. Станом на 01.06 2012 року цей мотоцикл мав пробіг біля 150 км. а трос спідометра був запломбований. (Ми як тільки отримуємо мотоцикл проводимо підготовку мотоцикла та пломбування троса спідометра). Цей пробіг був ось звідки: 1-ша поїздка мотоцикла була на виставку за 5 км. в університет Нафти і Газу де мотоцикл брав участь в конкурсі краси. Ось ця подія (якщо можна її викласти http://www.motostart.com.ua/pages/stattj_konkyrs_krasu та http://www.motostart.com.ua/pages/prodovzennj_konkyrsy ). В сумі вийшло 10 км. пробігу. Після цього цей мотоцикл був 4 рази на авторинку, де Ми його рекламували. Разом біля 150 км. пробігу. Даний факт Ми від Олександра не приховували. Весь час мотоцикл, як і багато іншої техніки знаходився в сухому, чистому гаражі. Скажу на перед, що будь-яких підтікань рідин з будь-якої техніки жодного разу не було виявлено.
За час пробігу, жодних зауважень не було. Все чітко працювало, світило та включалось.

Олександр неодноразово приїздив до Нас, щоб подивитись на Турер (якщо бути точним то за третім разом він наважився його придбати). Два попередні приїзди супроводжувались детальним, прискіпливим оглядом, примірюванням та маленьким тест-драйвом. Обізнаність Олександра щодо до моделі, вражала. Все було прочитано та рішення щодо покупки виважене.

Під час огляду Олександром мотоцикла, Ми йому вказували на натяжку ланца, правила обкатки мотоцикла та правила експлуатації. На прохання накачати амортизатор сказали, що хай поїздить спершу без підкачки, спробує (покупець високого зросту та не малої ваги, тож підкачки можливо і не потрібно), а якщо потрібно буде, то Ми самі це зробимо. Наголошую зробимо!!! В зв’язку з тим, що мотоцикл був прописаний від нас недалеко, Ми рекомендували відвідувати нас за будь-якої проблеми. Як знижку за користування, зразу (при п.Олександру) безкоштовно замінили масло в двигуні.
Ще один прискіпливий огляд та розрахунок. Саме так відбувалась купівля 01.06.2012 року (можливо я щось пропустив то п. Олександр нехай поправить).
А вже 04.06.2012 року Олександр приїхав до нас з претензіями та вимогою повернути гроші. Мотоцикл Він залишив у нас.
Його претензії:
Скупчення води в відсіку акумулятора. Невдале розміщення педалі заднього гальма. Несправність датчика палива. Недосконалість моноамортизатора.
Крім того з його слів було сказано, що не можливо натягнути ланц через зміщення вісі, протікає охолоджуюча рідина на вихлопну трубу, та не працює кнопка заглушки двигуна.
За цей період пробіг мотоцикла збільшився на 81 км.
Всі ці претензії нами були обговорені з компанією Світмото та прийнято кілька варіантів вирішення даного питання. Ось наводимо відповіді на його претензії.
Покупцем самовільно проводилось втручання в конструкцію мотоцикла (самовільно вирізано захисний кожух мотоцикла та було втручання в роботу амортизатора), що суперечить умовам гарантії. (саме ми зобов’язувались безкоштовно виконати дану роботу).
Покупцем самовільно проводилось втручання в регулювання натягу ланцюга приводу, хоча нами було проведено таке регулювання та Ми звертали увагу покупця на натяг - провисання ланцюга приводу. В процесі використання мотоцикла не було зауважень на стук ланцюга по рамі мотоцикла.
Факт протікання охолоджуючої рідини не встановлено, та не підтвердився.
Заслуговає на увагу, зі слів Покупця, факт скупчення води в відсіку акумулятора. Зберігання мотоцикла диллером проводилось в сухому, чистому та вентильованому приміщенні, а наявність вказаної в заяві води у відсіку акумулятора ставить під сумнів належне зберігання мотоцикла самим покупцем (можливе зберігання під відкритим небом на парковці в дощову погоду (саме дощі падали безперестанку)), що також є порушенням правил експлуатації та зберігання транспортного засобу та може призвести до виходу з ладу електромережі мотоцикла.
Щодо претензії по невдалому розміщенню педалі заднього гальма мотоцикла, повідомляємо, що модель мотоцикла Geon Tourer 350 розроблена, виготовлена та пройшла сертифікацію в Україні. (За наявності таких самих скарг слід звернути увагу виробникам, щоб ліквідувати «даний недолік» - це особиста думка.)
Щодо датчика бака, то ця модель не обладнана датчиком рівня палива.
Нами було запропоновано п. Олександру повернення мотоцикла та грошей за винятком суми в розмірі 2400 грн. Саме ця сума була узгоджена з керівництвом. Нам було рекомендовано зняти гарантію на мотоцикл, через активне непрофесійне втручання в його роботу, але ми вирішили тільки зменшити гарантію до 3000 км. чи 6 місяців експлуатації.
Однак Олександр наважився все-таки стати власником Geonа сказавши що будемо боротись та ламати стереотипи.

За період перебування мотоцикла у нас, Роман ще раз провів його огляд, ліквідував проблему з кнопкою, переглянув всю проводку (всі контакти та фішки), закріпив її під фарою (чомусь при поверненні мотоцикла проводка вилізла з закріпленого у фарі місця), перевірив холостий хід, роботу вентилятора, перевірив рівень тосолу, змастив ланцюг та відрегулював його натяг, перевірив тиск в шинах, перевірив тормозну систему та не злив жодного граму бензини з баку (Олександр в цьому переконався, коли забирав мот). Мотоцикл працював як швейцарський годинник.
І ось вчора 18.06. зателефонував Олександр з претензіями до проводки. Я відповідно попросив фото проводки та реле, яке впало на вихлопну трубу. Фото так і не отримав. Можливо буде сьогодні.
А тепер мої думки в голос.
Чому може плавитись проводка в новому мотоциклі? Чому відпадає з кріплення блок електропроводки, який кріпиться на металічну пластину резиновим кріпленням, та який іноді важко руками зняти? Як так може бути, що запобіжник електропроводки сильніший за саму проводку мотоцикла??? Передня вилка - по нерівності дрібній не спрацьовує не встигає.
Абсурд. В когось таке є???
Прошу Вас не ображатись на мої домисли, адже я висловлюю версії, а не ставлю заочний діагноз. Наголошую, що фото я на даний час не бачив.
Чому плавиться проводка? Кілька причин: можливо замінена надто потужна лампа в фарі; мотоцикл обладнаний додатковим електрообладнанням; вимитий та не просушений мотоцикл, де могла в проводку попасти вода та спричинити замикання; порушення цілісності контактних з’єднань; порушення роботи генератора, знову ж таки з різних причин. Можливо є і інші причини не вказані мною, тож хотілося б їх вислухати. Однак всі мої причини плавлення можуть відбуватися тільки при втручанні в електрообладнання, як активне так і пасивне.
Чому відвалився блочок проводки, який кріпиться резиновим фіксатором на металічну пластину рами, та падає на вихлопну? Більш ніж впевнений, що даний блочок розміщений не далеко від акумулятора, та дріт від акумулятора іде саме до цього блоку. І чи не знімався акумулятор та не рухались проводи від батареї? Можливо я і не правий в своїх думках, однак мало ймовірно що від вібрації та вибоїн даний блочок міг злетіти з кріплення. Хоча…
Цікава думка інших власників моделі.
А можливо спершу злетів блочок та підгорів на вихлопній, а потім і сама проводка коротнула?
Теоретично можливо щоб запобіжник був сильніший за саму проводку. Однак не думаю що таке можливе. Для чого тоді заводський запобіжник. На мою думку це думка майстра, який не хоче вникнути в проблему. Таким твердженням можна відкинути будь які причини поломки.
Рекомендую вам п.Олександр все ж таки заставити майстра пошукати саме причину плавлення, а не тупо замінити проводку. Якось довелось бачити як горить проводка. Дві секунди. Заміна проводки не гарантуватиме ліквідацію причини.
І ще хочетися додати.
На мою думку не потрібно надто вдосконалювати самому новий мотоцикл, це не конструктор. Якщо хочеться щось зробити слід виважено до цього поставитись.
Складні роботи доручати тільки спеціалістам своєї справи.
Мотоцикл не літак, а водій не пілот. Це до того, щоб перед кожним виїздом слід звернути увагу на технічний стан мотоцикла та протестувати його, адже навіть японці (яких всі кругом вихвалюють, мають здатність ламатись). Тільки в літаках технічний стан перевіряють постійно механіки, а пілоти літають. Мотоциклісту завжди потрібно бути як механіком так і пілотом.
І наголошую, що Ми завжди будемо раді бачити Вас Олександр у нас. Проблеми чи зауваження будемо ліквідовувати, а коли проблем не буде, а Ви будете проїздом, теж ласкаво просимо. Ми працюємо щоб всім нам, мотоциклістам , було приємно та в кайф іздити на своїх мотоциклах.
З повагою Андрій.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 21:38 
Не в сети
Рекламодатель
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 мар 2012, 23:03
Сообщений: 11
Откуда: Ивано-франковск
Мото: Geon
Возраст: 27
Имя: Роман
О є фото. Зараз перегляну...


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 21:44 
Не в сети
Интересующиеся

Зарегистрирован: 17 июн 2012, 21:51
Сообщений: 17
Откуда: Галич
Мото: geon tourer
Возраст: 54
Тел.: 0974910421
Имя: Олександр
Вибачайте, не в тому порядку закинулись знимки, але як є. На думку спеца, оскільки дротики під сідлом розміщені були вільно чи довільно, один з них міг потрапити під кріплення (защіпку) сідла і пошкодилась ізоляція... Легше від того не є. Ну і оглядаючи поверхнево решту доступної проводки знайшли ще одне місце дотику з вихлопом. Блочок я не знимкував, бо до нього ще не дійшло, але вірте на слово-він спадає.
P.S. Оскільки я принаймі на цей сезон геоно, ні краще туреровод, то нік Лесь дозволю собі замінити на LEGO.ПРИЙМІТЬ в товариство, може я ще в пригоді стану. Цьом па-па.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 21:48 
Не в сети
Рекламодатель
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 мар 2012, 23:03
Сообщений: 11
Откуда: Ивано-франковск
Мото: Geon
Возраст: 27
Имя: Роман
Після футболу. Україна 2:1


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 22:06 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 29 дек 2011, 15:34
Сообщений: 227
Откуда: Запорожье
Мото: JL250-2 CRUISE II
Возраст: 50
Тел.: 050-565-57-16
Имя: Андрей
Уважаемый "Motostart" Андрей, я не владелец Геона, но прочитав ваш пост по поводу гарантии на мотоцикл который приобрел Лесь, вы этой модели делаете антирекламу, такое впечатление что мотоциклу место на выставке. Как понять что его нельзя мочить водой?, это ему вредно :unknown: , я свой мою на мойке и ни каких проблем, почему человек не может натянуть цепь?, а если он далеко должен к вам ехать?, полный бред, так же и ситуация с амортизатором. Если у него от дождя собралась вода в аккумуляторном отсеке то извините опять же человек должен был везти мотоцикл к вам чтобы слить воду и сделать сливные отверстия?, так это проблема конструкторов. По поводу проводки я уже промолчу.
Это мое мнение, может я не прав, но такая гарантия и нафиг не нужна!!!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 19 июн 2012, 22:21 
Не в сети
GEON клабмэн
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 11 фев 2011, 14:00
Сообщений: 20788
Откуда: Полтавська обл.
Мото: Honda NC750X, Benelli TRK 251
Возраст: 58
Тел.: Viber,Telegram пишіть
Имя: Володимир
Motostart достойный, и спокойный ответ +1 спасибо за подробное разкладывание по полочкам :good:

Скажу по воде в отсеке аккума, очень сильно удивлён таким рассказом, здесь на форуме много людей которые были на пикнике последнего Хуторка 2011, где больше суток бушевала стихия, ливень, град и ветер был такой что улетала хавка, валяло мотоциклы и ломало деревья. См. ФОТО мотоциклы были без чехлов. Когда нужно было разъезжаться моего Терера всосало в песочный грунт до дисков колёс, скажу правду очень переживал, пусть наши ребята подтвердят завёлся сразу, ничего нигде не залило и не замкнуло.
Странно читать о залитом аккуме, такое может быть если не правильно закрыть сиденье, и дать зазор между ступенькой на баке и сиденьем, тогда может залить очень легко, причём зальёт вначале предохранитель а затем аккумулятор именно в такой последовательности, и какой должен быть поток воды !!! вот ещё мысль как думаете полный воды бочёнок предохранителя сработает на замыкание в бортовой сети ? всё ИМХО

_________________
Изображение


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 20 июн 2012, 09:21 
Не в сети
Гость форума

Зарегистрирован: 20 апр 2012, 20:01
Сообщений: 3
Откуда: Черкассы
Мото: Geon Tourer 350i 2012
Возраст: 26
Тел.: 093-744-1991
Имя: Руслан
odinochka писал(а):
Уважаемый "Motostart" Андрей, я не владелец Геона, но прочитав ваш пост по поводу гарантии на мотоцикл который приобрел Лесь, вы этой модели делаете антирекламу, такое впечатление что мотоциклу место на выставке. Как понять что его нельзя мочить водой?, это ему вредно :unknown: , я свой мою на мойке и ни каких проблем, почему человек не может натянуть цепь?, а если он далеко должен к вам ехать?, полный бред, так же и ситуация с амортизатором. Если у него от дождя собралась вода в аккумуляторном отсеке то извините опять же человек должен был везти мотоцикл к вам чтобы слить воду и сделать сливные отверстия?, так это проблема конструкторов. По поводу проводки я уже промолчу.
Это мое мнение, может я не прав, но такая гарантия и нафиг не нужна!!!!!

Полностью согласен.Такое впечатление что и гайку подкрутить самому нельзя.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Я вляпався! в Tourer
СообщениеДобавлено: 20 июн 2012, 09:53 
Не в сети
Друг GEON клуба
Аватар пользователя

Зарегистрирован: 18 сен 2011, 18:12
Сообщений: 73
Откуда: г.Киев, Украина
Мото: Geon Tourer 350, 2012 м.г.
Возраст: 25
Тел.: (+38)050-104-92-32
Имя: Алексей
Давненько тут не появлялся. Я на днях тоже обнаружил воду в отсеке АКБ, был несколько удивлён. Теперь вот не знаю, было это следствием того что я попал под дождь неделю назад или от того что мылся на мойке. Так или иначе вода была. Не пол отсека конечно, может седьмая часть, но была. Буду и сам сверлить сливное отверстие.
По поводу реле - у меня оно крепится тугой резиной к металлу и не сползает. Совсем. С проводкой ничего не случалось, всё работет отлично, даже с более мощьной лампочкой на 60 Вт (или 65 Вт, не помню). Один предохранитель честно отработал, когда я при замене лампочки случайно для себя коротнул плюс на минус (это я уже потом понял что произошло, когда увидел что система не работает и предохранитель сгорел :) ). Задний амортизатор не фонтан, но это вроде как и не было секретом тут на сайте, не просто так созданы темы о замене стокового амртизатора на амортизатор от Кавасаки или Хонды. Передняя вилка отрабатывает хорошо, не на 5+, но честные 4 или даже 4+ будут. Если поменять масло на более вязкое (мне так кажется), то будет вообще прелесть. По поводу дилера Вашего ничего сказать не могу, не общался, отзывы не читал.
С Ув. Алексей


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 51 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 163


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB