Партнёры и Реклама

Мото шоломи Geon з нової колекці 2022


Повний асортимент вже внайближчі дні з'явиться на сайті www.GeonParts.com.ua і буде доступний до замовлення он-лайн і в дилерській мережі.

03 ноября 2021


 

Свіже надходження включає кілька моделей.
 
   По-перше модель 967-2 - це вже добре зарекомендувавший себе інтеграл з окулярами (з внутрішнім візором), але з оновленою капсулою - доданий аеродинамічний спойлер на задній частині шолома. Шолом пропонується і з новими кольорами та дизайном, а також класичними чорним і білим.
Наступна модель - це модуляр з окулярами - 950. Модель поповнилася новими кольорами та графікою плюс також класичними чорним і білим колірами.
   І третя модель – це наступне покоління дитячого інтегралу – шолом Geon 978s. - це повноцінний інтеграл для дітей і підлітків з розмірами від S до L з відповідними параметрами.Модель представлена в одному колірному рішенні.
 
   Повний асортимент вже внайближчі дні з'явиться на сайті www.GeonParts.com.ua і буде доступний до замовлення он-лайн і в дилерській мережі. Слідкуйте за нашими новинами - скоро опублікуємо ціни і більше фото та відео огляди новинок.   Що стосується цін – як і завжди вони будуть набагато приємніші, ніж від конкурентів за якістю.
Так само, як і раніше, надходження супроводжується запчастинами і аксесуарами - змінні обшивки, візори, запасні механізми візора та інше.
Шоломи зроблені в найкращих традиціях якості GEON-шоломи Geon виготовляється на одних заводах зі відоміми європейськими брендами, відмінність тільки в ціні — вона нижче в 1,5-2 рази.

Джерело svitmoto.com/news/129674.html

 

Copyright by Викторыч © 2011. Made by Zo0m3R