Партнёры и Реклама

В наявність надходить Benelli 251s 2021 р.


Новина така - в наявність надходить одна з найочікуваніших моделей 2021 року - Benelli 251s.
Модель отримала комплексний рестайлінг і в результаті вийшов відмінно перероблений уже добре відомий стрітбайк Benelli TNT25.

29 января 2021


   Новина така - в наявність надходить одна з найочікуваніших моделей 2021 року - Benelli 251s.
Модель отримала комплексний рестайлінг і в результаті вийшов відмінно перероблений уже добре відомий стрітбайк Benelli TNT25.
Багато років поспіль модель користується високим попитом і довірою покупців, як один з найкращих мотоциклів з універсальними характеристиками - підходить як для початківців так і для досвідчених райдерів.
Тому інженери Benelli не стали винаходити колесо знов, а просто поліпшили мотоцикл, який і без того можна було вважати найбільш наближеним до еталону серед конкурентів.
 
Всі основні оновлення моделі Benelli 251s візуально помітні.
 
   Мотоцикл отримав нову світлодіодну фару яка надає йому більш сучасний і швидкий вид, при цьому забезпечує більш ефективніше освітлення. В зв'язці з фарою мотоцикл Benelli 251s отримав і новий сучасний цифровий дісплей з високим ступенем читаності і інформативності. Наступне оновлення за списком це - нова вихлопна система і глушник. Глушник став красивішим, динамічнішим і технічно краще реалізує потенціал двигуна. Новий звук вам теж сподобається.
Для надання силуету мотоцикла ще більшої динаміки та спортивності задній блок світлотехніки і утримувач номерного знака перемістилися з-під хвоста на задній бризковик, який кріпиться до маятника, більш відомий в народі під назвою - хагер.
 
 
Оновили і обшивку сидіння - використаний новий матеріал.
 
Звичайно ж оновилася і графіка мотоцикла.
 
   У іншому все той же популярний і технологічний TNT25, який завоював неабияку популярність по всьому світу, включаючи і Україну. У багатьох країнах цю модель називають Duke-killer. Cекрет успіху дуже простий - італійські інженери зуміли успішно реалізувати в цьому стріт-байку гарне поєднання необхідних якостей, такі як потужний і невибагливий двигун, відмінна керованість, ефективні гальма, і все це в поєднанні з доброзичливою ціною.
 
Всі мотоцикли нового покоління оснащуються системою ABS. В Україні покупцеві пропонується на вибір два кольори: білий і чорний. Під замовлення можна надати і версію в яскраво зеленому кольорі.
 
У наявність надійшла лімітована партія тому радимо передзамовляти вже зараз.    
 

Copyright by Викторыч © 2011. Made by Zo0m3R